"Ik sla nog een keer toe op TENERIFE! 11 Ajax was blij toen de speurtocht naar een goede ver dediger geslaagd leek te zijn met het aantrekken van Ferdi Vierklau. Hij speelde voor Elinkwijk, FC Utrecht, Vitesse, Tenerife (Spanje) en staat sinds een kleine twee jaar onder contract bij Ajax. Zelf was hij ook erg blij met de overstap van Tenerife naar Amsterdam, al stonden de eerste anderhalf jaar in het teken van blessures die elkaar opvolgden. Dit jaar staat Vierklau er. Om het schamele aantal van nog geen 30 gespeel de wedstrijden voor de voormalige Amsterdamse top club op te poetsen en om het publiek te laten zien dat Ajax met hem een goede verdediger in huis heeft. En die zijn schaars in de hedendaagse voetbal lerij. De 27-jarige Ferdi Vierklau over zijn leven naast de voet ballerij, racisme, de grasmat in de Arena, zijn tijd in Spanje en de huidige gang van zaken bij Ajax. ED FERDI VIER Door Miel Brinkhuis C Ferdi, het blijkt dat Edgar Davids niet de enige dj in de voetballerij is. "Is Edgar ook dj'? Dat wist ik niet. Ja, ik heb er inderdaad een hobby van gemaakt muziek te mixen. Dat is heer lijk. Ik speelde bij Elinkwijk en daar zat een jongen die twee draaitafels had en erg goed kon mixen. Hij hield ook van muziek maken. Dat vond ik leuk om te zien, hoe dat ging. Zo kwam ik ermee in aanraking. Ik hou zelf altijd al erg van muziek. Ik wilde weten of dit me zou bevallen, en dat deed het wel. Ik vond het leuk om te doen, ik heb twee draaitafels voor mezelf gehaald en toen is het steeds uitgebreider geworden. Met een drum stel erbij en apparaten om muziek te maken en te mixen. Op den duur BQECtt 2000

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 2000 | | pagina 46