ALLERLEI CO ADRIAANSE E over Andy van der Meyde altijd bijhouden. Maar toen bekend werd dat het onze ker was of hij bleef vanwege een slepende achillespees blessure, was dat toch het moment om Andy te halen. Want als Laudrup echt fit is dan komt Andy natuurlijk heel weinig aan spelen toe. Deze voorbereiding heeft Andy heel veel speelminuten gehad. Hij heeft afwisse lend gespeeld met Wamberto. We zijn als technische staf erg tevreden over zijn spel. Ik kan nu natuurlijk tegen jou niet zeggen wie beter is of wie gaat spelen, maar we zijn tevreden over zijn spel, ja." "AJAX heeft misschien op papier of laat ik zeggen; voor de buitenwacht, met Wamberto, Babangida, Ikedia en Van der Meyde vier spelers voor één positie maar als je de persconferentie hebt gehoord gaat het dit seizoen normaliter tussen Wamberto en Van der Meyde. Zij zit ten in de A-selectie. Babangida heeft nog steeds de sta tus dat hij weg mag, net als vorig seizoen. Dat is dus op dit moment geen concurrent voor Andy. En Ikedia zit in de B-selectie. Maar die kan zich dus zodanig ontwikke len dat hij beter is dan Wamberto of Van der Meyde, en dat hij één van de twee verdringt. Want ik heb niet meer dan twee spelers voor één positie nodig in mijn selectie. Drie rechtsbuitens in mijn selectie is teveel." "In vergelijking met de Andy van der Meyde die ik ken uit de AJAX-jeugd en de Andy van der Meyde zoals we die hier mee maken is er wel wat veranderd, ja. Ik ben na AJAX bij Willem II gaan werken en heb hem natuurlijk wel van afstand gevolgd, maar wat me opvalt is dat hij vooral als per soon enorm gegroeid is. Hij is natuurlijk gaan samen wonen, wat te merken is aan zijn persoonlijkheid. Hij is zelfstandiger geworden, veel evenwichtiger. Je hebt veel meer kontakt met hem, en hij is zelf ook makkelij ker gaan praten. Hij is sterker geworden, nog sneller geworden en hij heeft nu een nog betere trap. En hij is natuurlijk verdedigend vooruit gegaan. Hij heeft een hoop bijgeleerd bij Twente. Hij liet zijn mannetje nog wel eens lopen. Met name Fred Rutten heeft daar veel aan gesleuteld. Kortom, het complete plaatje is verbe terd. Nee, het is geen Amsterdammertje. Hij is een zeer bescheiden en normale jongen. (Lachend) Zoals het hoort eigenlijk hè? Als je nog niks gepresteerd hebt. Jongens die zich wel zo opstellen zullen nu waarschijn lijk niet in het eerste van AJAX spelen." De Heer Wim Dorjee, oud programmablad verkoper in 'De Meer' en het Olympisch Stadion, heeft nogal wat oude pro gramma's liggen, die hij i.v.m. een verhuizing graag kwijt wil. Voor de geïnteresseerden: Dhr. W.L. Dorjee, Th. Schwartzeplein 12-11 hg„ 1073 JM Amsterdam, telefoon: 020-6718343 Anton Weijts biedt aan: sjaal van Ajax met oud logo, diverse minidresses van Ajax, uit en thuis shirts, sjaal van Spanje en van de volgende Spaanse clubs: Deportivo La Coruna, Salamanca (2 x, verschillend), kleine vaantjes van deze Spaanse clubs, grote vaan van Ajax met daarop de 4 Europa Cups I, mini (auto) sjaal van Ajax, Ajax shirt (XL) van Urnbro, met ABNAmro erop, rood/wit, nieuw logo, en ten slotte Ajax CD winnaar Champions League '95. Tagoreplaats 25, 3069 PA Rotterdam, Faxnummer: 010-4212449. Wausie van Mathine; voetbalt de hele dag, is gek op de bal. Mocht je iets over jezelt kwijt willen als Ajax supporter, dan hebben we daar ruimte voor. Stuur je tekst naar ajacied@hotmail.com of op een floppy (Word en WP is goed) met een eventuele foto naar De Ajacied, Postbus 17009, 1001 JA Amsterdam. Liefst geen tekst op papier; dat moeten we dan allemaal overtikken. Leuke anekdotes, foto's, alles is welkom. Allerlei is er voor jullie! FOTOPAKKETTEN SEIZOEN 1999/2000 Op veler verzoek hebben we ook van dit seizoen weer drie fotopak ketten samengesteld. Pakket A: Bevat 10 prachtige actie foto's van spelers als Machlas, Gronkjaer, Dani, Laudrup, Knopper en Chivu. Het for maat van de foto's is 13x18. Voor de fans van deze spe lers een heel leuk pakket. Pakket B: Bevat 10 foto's (formaat 13x18) van het afscheid van Bobby Haarms.. Het zijn foto's van voor en na de wed strijd Ajax-MW en natuurlijk van het afscheid en de ereronde van Bobby Haarms. Een prachtige herinnering aan deze oer-ajacied. Pakket C: Het zogenaamde "sfeer-pakket". Bevat 10 foto's (formaat 13X18). Natuurlijk zijn dit foto's van de sfeer op de F-side voor of tijdens verschillende wedstrijden. Een absolute 'must' voor de echte supporter. De pakketten kosten 40,00 per stuk (incl. verzendkosten). Ja kunt de pakketten bestellen door het verschuldigde bedrag uver tn maken op rekeningnummer 44.11.41.951 t.n.v. M. van Harn te Ede. Vergeet bij de overmaking niet te vermelden om welk pakket het gaat. Meerdere pakketten bestellen kan natuurlijk ook. Levertijd 4-6 weken. 2000 29

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 2000 | | pagina 31