JQ* nrrcn Te koop: nieuwste (huisshirt van Ajax (seizoen 1999-2000) met nr. 14 en I)ani op de achter kant. Maat M. en nog niet gedragen, li. v.d. Velden, Thomsonstraat 158 1 hoog. 1171 Zl.. Hadhoevedorp. tel.: 020-6596064. Gezocht: Alles van Ajax van voor 1980 en dan met nante het blad "de Ajacied" van voor 1980. Ook de Ajax-cluitbladen van voor 1982/83 zijn welkom. Gerbrand Maas, lien ne land 33. 1541 NS. Koog aan de Zaan, tel: 075- 6172375. Op 10 augustus jl. werd Kiek geboren. We feliciteren de ouders Iterry Visser en Monique Derksen uit Woudsend met hun nieuwe aanwinst. Gezocht: diverse Ajax-programma's, Ajax-magazi- ne's, Ajax-boeken en "Ajacieden". Veel koop/ruil ma teriaal aanwezig. Schrijf of bel naar: R.M. Hoolwerf, Opheusdenhof 75, 1106 TT, Amsterdam, tel: 020- 6960509 (na 20.00 uur). samenstelling: Marco van Harn Hij is alweer even weg, maar velen denken nog aan hem getuige dit gedicht van Hanna Simons over Jari Litmanen. Jari, was dit dan de laatste keer De allerlaatste keer dat we je glinsterende reebruine ogen hebben zien glinsteren in de felle lampen van het stadion Na dat prachtige doelpunt op dat beslissende moment, en je je armen naar de hemel richt, die dan dat mooie gebaar maken vol emotie en kracht, waar iedere voetballiefhebber het koud en warm tegelijk van krijgt, en waarna onze F-Side inzet met Litmanen Ohoo, waar zelfs de koudste kikker kippenvel van krijgt. Zeg niet dat dit de allerlaatste keer is geweest met jou in onze kleuren, Als Ajacied Allerlei Bestuur slaap zacht Ook van Ivo van Capel ontvingen we een gedicht wat recht uit het hart komt. Ajacieden doen hun Griekse held eer aan, echter het symbool is verloren gegaan. Wat de fans zo trots maakt, is een prachtig shirt maar toch naakt. Vroeger was het een krachtige held, aanwezig op ons tricot en in het veld. Geef ons terug wat is afgepakt, want de huidige karikatuur is van de PC gejat. We zien ze boven in de Arena hangen, pure nostalgie in zijn hoogste rangen. Meneer van Praag grijp uw mandaat, voor de aanhang is het nog niet te laat. We blijven vechten voor zijn terugkeer, voor het enige echte en niets meer. Wil jij ook een oproep plaatsen in deze rubriek, wil je iets kwijt over Ajax of heb jij ook een Ajax-verzameling die de moeite waard is Stuur ons dan een briefje met daarin de tekst die je geplaatst wilt zien. E.e.a. is kosteloos.

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1999 | | pagina 21