1 rB J3 samenstelling: Marco van Harn FOTOPAKKETTEN SEIZOEN 98/99 Fi'Vj [Tj BH H-' sSpi DmZE jyievflei Hallo, ik ben Gert Mondria en al 21 jaar lid van "de Ajacied". Vanaf 1970 kom ik al bij Ajax. Thuis heb ik mijn ei gen Ajax-museum. Voor dit museum zoek ik nog de vol gende dingen: Ajax thuis- en uit- shirts, mini-shirts, Ajax-caps en andere spullen met het oude embleem. Daarnaast zoek ik ook de "champions league" vlaggetjes uit de sei zoenen 94/95 95/96 en 96/97 en foto's van 1900-1999. Ruil materiaal: Diverse oude Ajax thuis- en uitshirts (Kappa) en allerlei andere spul- len die te maken heb ben met Ajax. Bel of schrijf me snel Gert Mondria, Eikelakkers 113, 6711 TL, Ede, tel.: 06-53814794. Op veler verzoek hebben we weer enkele fotopak ketten samengesteld van het afgelopen seizoen. PAKKET A: Het zoge naamde "sfeerpakket". Het pakket bevat 10 sfeerfoto's (vuurwerk, sjaals), voorna melijk van de F-side, van verschillende wedstrijden (achterop de foto staat ver meld welke wedstrijd het betreft). Formaat van de foto's is 13x18. Een hele leuke herinnering aan het afgelopen seizoen. PAKKET B: Bevat 10 foto's (formaat 13x18) van de bekerfinale Ajax-Fortuna in de Kuip. Dit pakket bevat foto's van de wedstrijd en bekeruitreiking, maar ook foto's (vuurwerk, sjaaltjes) van de Ajax-vakken die, net als vorig jaar, voor een lekkere sfeer zorgden tij dens de bekerfinale. PAKKET C: Bestaat uit 10 foto's (formaat 13x18) van de Cruijff-benefiet wed strijd "Ajax Johan Cruijff: 30 jaar finales". Naast de inmiddels bekende "groepsfoto" zitten in dit pakket o.a. ook foto's van Johan Cruijff en Marco van Basten. Als herinnering aan deze avond een absolute must DE PAKKETTEN KOS TEN 40,00 PER STUK (INCL. VERZENDKOSTEN). Je kunt de pakketten be stellen door het verschul digde bedrag over te ma ken op rekeningnummer 44.11.41.951 t.n.v. M. van Ham te Ede. Vergeet bij de overmaking niet te vermelden om welk pakket het gaat. Meerdere pakketten bestellen kan na tuurlijk ook. Levertijd 4-6 weken. Wil jij ook een oproep plaatsen in deze rubriek of wil je iets kwijt over Ajax of de Arena Stuur ons dan een briefje met daarin de tekst die je geplaatst wilt zien. E.e.a. is kosteloos. Er staan weer hekken om De Meer, althans om het terrein waar tot au gustus 1996 het gelijknamige Ajax-stadion heeft gestaan. De gemeente Am sterdam is druk doende om de bouw van woningen mogelijk te maken op de heilige grond van voorheen. En in november - en niet zoals aanvankelijk de bedoeling was in maart dit jaar - zal eindelijk de eerste paal worden ge slagen voor Park de Meer, een moderne woonwijk, die eenmaal gerealiseerd om diverse redenen aan Ajax zal blijven herinneren. Het motto van Park de Meer is 'een mooi huis in een grote tuin', een citaat ontleend aan Daan Ro- denburgh, de architect van het roemruchte Ajax-stadion aan de Middenweg. In april vorig jaar werden de plannen voor de wijk gepresenteerd, plannen waarin huisvesting, architectuur, stedenbouw, maar ook milieu, ecologie én voetbalhistorie ruim baan krijgen. Zes straten krijgen namen van sta dions waar Ajax triomfen heeft gevierd: Praterlaan, Wembleylaan, Dell'Al- pihof, Bernabeuhof, Anfieldroad en Stade des Colombes. De straten krijgen dus geen namen van voormalige Ajax-topspelers of dito trainers. Wel zal een aantal relikwieën uit het oude Ajax-stadion een plaatsje krijgen, zoals de be tonnen ballen en de gietijzeren vakaanduidingen uit De Meer. En op het laatste moment is er in de plannen zelfs een trapveldje opgenomen. ftt 1IH l

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1999 | | pagina 21