Eurocorp M.I. Holding BV Antwoordnummer 1315 1500 WC Zaandam nam Frankeren niet nodig En het voetballen, dat was uiteindelijk de reden datje daarheen ging, hoe ging dat? "Het was heel moeilij k, toen ik kwam was het 349C, dat was daar niks. Dus ik heb een vrij lange aanloopperiode nodig ge had. Als ik 1 sprintje trok, kon ik gelijk aan de zuurstofapparaten. Dat was so wieso een obstakel. Maar daarna speelde ik steeds periodes, halve wedstrijden. In oktoberwas iker, maar eind december wa ren we er wel achter dat dat niet was wat we verwacht hadden. Ik heb niet al mijn geld gehad en salaris wordt natuurlijk steeds te laat betaald. Maar bij mijn ver trek hebben we afgesproken het zo te la ten." Rustte er een vloek op wedstrijden tussen jou en je jongere broer Richard? "Ja, dat kun je zeer zeker wel zeggen. Ik geloof dat we 1 of 2 keer tegen elkaar heb ben gespeeld. Eerst ging het met Saint- Étienne tegen Ajax niet door. Die wed strijd was een voortvloeisel uit mijn transfer. Maar omdat Richard een akke fietje met Beenhakker had werd hij Op een gegeven moment was die auto speeld met Oranje." stuk, maar zou ik toch opgehaald worden. Je woont daar dus in een huis met aller lei hekken en toestanden er omheen. Doe ik de deur open, zie ik een gele rand bo ven de hekken uit komen. Ilc zeg tegen mijn vrouw: 'Wat zullen we nou mee ma ken?' Staat er zo'n joekel van een gele schoolbus waarin ik met die spits naar de training moet. Dat is natuurlijk onge looflijk, het zijn leuke dingen, maar op zich moet dat niet kunnen. Dat kleine half jaar was dus meer dan genoeg."

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1999 | | pagina 17