/Ux vaaiz te geuai nmnmuiKni Naar de beurs zonder De Boer Binnenkort wordt het het Leidse- plein, vrij snel daarna volgt de gang naar Beursplein 5. Ajax heeft weer eens grootse plannen. Zeker voor Neder landse begrippen. De Amsterdamse club heeft al vaker voorop gelopen. Met shirt reclame, skyboxen, de Amsterdam Are na en nu dan de beursgang. Op maan dag 16 februari zette de ledenraad het licht op groen. Wat het in de praktijk be tekent, dat is nog niet helemaal duide lijk. Er zal best veel belangstelling be- cartoon: Eric van der Wal bron: De Gelderlander staan voor een aandeel, al is het maar als 'hebbedinge tje'. De beursgang kan een wapen zijn tegen vandalisme, want die kan de betrokkenheid van de aanhang verhogen en de agressie ver minderen. Denken althans de regerings fracties WD en PvdA. De beursgang is onvermijdelijk, opdat Ajax op lange ter mijn zowel sportief als financieel ge zond blijft, zo schrijven twee economen, die voetbalclubs zakelijk advies geven, in de Volkskrant. De beursgang is een slechte zaak, zo meent ex-tv-commenta- tor Herman Kuiphof. 'De managers be heersen de wereld', schrijft hij in zijn NRC-column. 'Beursgang is al de zoveel ste stap in die richting. Het verval lijkt niet meer te keren'. De toekomst zal het leren, zoals we ook moeten afwachten of de beursgang beïnvloed wordt door de plannen van Frank en Ronald de Boer om te vertrekken. Allerlei Te koop aangeboden: De Ajacied en Ajax-magazine van 1985 t/m 1995, diverse posters, VI Groot voetbalboek 1981,82,85,86, diverse boeken, voetbaltijdschrif ten, voetbalkaarten, stickers en programmaboekjes. N. Wopereis, Zieuwentseweg 41, 7131 LA Lichtenvoorde, 0544- 371667. ★★★Gezocht: De echte handtekening op een foto van ex- Ajacied Marcio Santos. In ruil hiervoor heb ik voor je de echte handtekening op een foto van Michael Laudrup. Verder zoek ik nog de volgende programma boekjes: Independiente-Ajax, Ajax-Independiente (1972), Ajax- Gremio (1995), ook alle andere spullen over die Wereldbekerwed strijden zijn welkom. Tenslotte zoek ik de presentatiegids "Ajax in Zuid-Amerika" in het Spaans. Ruilmateriaal: lijst op aanvraag. Roy Uffing, Pinkslo 10, 6923 CH Groessen, 0316-330142. Ik zoek de handtekening van Ronald de Boer op een foto of een mooi stuk papier. Reinier Strokap, Spar renlaan 22, 7461 VN Rijssen. ★★★Gezocht: Ajax-shirt (thuis of uit) van Patrick Kluivert, maakt niet uit van welk seizoen. Natuur lijk tegen betaling. Elma Weeze- poel, Calsstraat 32, 4463 XA Goes. Gezocht: alle voetbal-pop petjes van Ajax, Feijenoord en PSV die je kreeg bij het kopen van Staatsloten. Philip Ploeg, Rem- brandtstraat 34, 3817 RV Amers foort. Wil jij ook een oproep plaatsen in deze rubriek of wil je iets kwijt m.b.t. Ajax of de Arena Stuur ons dan een briefje met daarin de tekst die je geplaatst wilt zien. E.e.a. is kosteloos.

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1998 | | pagina 5