tijden! H In cteze Mister Ajax: Jaap van Praag Sjaak Swart IBUIIIMTTH ONZE ERE-GALERIJ Super Ajacied: Rob de Wit Peter Boeve Sonny Silooy Populairste Ajacied: WimKieft '81-82 JesperOlsen '82-'83 Jesper Olsen Gerald Vanenburg '83-'84 Marco v. Basten,3x) '84-'87 John Bosman '87-'88 Dennis Bergkamp '88-'89 Stefan Petterson '89-'90 John van 't Schip '90-'91 Dennis Bergkamp '91- '92 Dennis Bergkamp '92-'93 Jari Litmanen '93- '94 Frank Rijkaard '94-'95 Jari Litmanen '95-'96 Jari Litmanen '96-'97 Ere-leden: Frank Arnesen Peter Boeve Johan Cruyff Jesper Olsen Dennis Bergkamp Stefan Pettersson Fotografen: Ruud Voll Marco van Harn Uitgave Acquisitie: Adrem Uitgeverij Enkhuizen bv ISO 9001 KEMA CtBT M» 52081 Postbus 61 1600 AB Enkhuizen Tel. 0228 - 321253 Fax 0228 - 321091 Vormgeving: Roy Witte Studio Adrem bv Postbus 313 9200 AH Drachten Tel. 0512 - 524180 Druk: Scholma Druk - Bedum Wil je De Ajacied ook ontvangen schrijf dan naar: 'De Ajacied', Postbus 17009 1001 JA Amsterdam dan krijg je bericht thuis. Niets uit dit magazine mag worden gecopiëerd of vermenigvuldigd dan na schriftelijke toestemming van de redaktie, of met bronvermelding. Boeieide Allereerst onze hartelijke dank aan de grootste krant van Nederland: 'De Tele graaf'. Voor de schitterende foto van Jari en Ronald op de middenpagina van ons vorige nummer. Helaas vergat de drukker er jullie naam bij te zetten, maar bij deze dan nogmaals: BEDANKT!!! Iet zijn boeiende tij den. De kloof tussen de topclubs en de rest in Nederland neemt toe. En het verschil tussen Ajax en de rest van Neder land is immens. Ajax kan ook knokken, als het wat minder loopt. We zijn dolblij met het (na derende) kampioenschap en ho pen op een gaaf feest. Maar Mor ten Olsen gaf het al eens aan; als Ajax niet meer tegenstand krijgt, dan wordt het steeds moeilijker om op Europees niveau naar be horen te acteren. Het naderende kampioenschap vervult ons met trots; hopelijk komt de KNVB-beker daar nog bij! In de volgende Ajacied komen we hier uitgebreid op terug. Een heel fijn feest toegewenst! Het blijft een hele strijd om een kaartje te bemach tigen, de commotie rond de clubcard en de ver vreemding van het voetbal met de gewone suppor ter. Voor seizoenkaarthouders de brief van Ajax (steeds vroeger) met de prijsverhoging het vereis te moeten machtigen tot incasso. Daarbij de zorge lijke financiële toestand van vele clubs, terwijl de nieuwe stadions de grond uit rijzen. In deze Ajacied laten we Sunday Oliseh en Peter Hoekstra aan het woord. Hartelijk dank, dat jullie zo massaal lid blijven, we zijn trots op jullie! En voor jullie maken we 'De Ajacied'. Veel lees- en kijk plezier. We vragen jullie hierbij meteen jullie Populairste Ajacied top 3 in te zenden. Geen werk stukken e.d., maar gewoon je top 3 op een kaart of in een brief. Het betreft hier natuurlijk het lopen de seizoen. Onder de inzenders wordt weer geloot en wie weet, ontvang jij een shirt met handteke ning of een foto met handtekening. De Populairste Ajacied krijgt naast bloemen een oorkonde en een trofee uitgereikt. Doe mee en laat je stem tellen! Ook het kolkende schaatspubliek bekeken? Wat een feest en wat een heerlijke sfeer, jammer, dat Mart Smeets zo vaak wilde interviewen. Terwijl wij als kijker zaten te wachten op beelden van het uit zinnige publiek en de perfecte muziek. Inter-Spar- tak was op de Rai Uno zonder commentaar, wat een verademing. Wanneer beseffen TV makers nu eens, dat ze niet constant hoeven te praten, maar dat ze ons als kijker ook best kunnen onderdompe len in hetgeen de camera's registreren. Kom op Hil versum: wordt eens wakker! Het is nog voordeliger ook; dan kun je wat van die dure egotrippers thuis laten. Al het laatste supportersnieuws is ook te le zen op Internet: het adres is: http:/www.euronet.nl/users/pi_alfa/das.htm. De moeite waard en een niet van boven gecontroleer de echte supporters-site. Ook mooie foto's van de graffity versieringen in de Arena en vuurwerkfo to's. De artikelenverkoop gaat via Sportshop Peter- Jan, Albert Cuypstraat 199,1073 BE Amsterdam. Telefoon: 020-6735421. Aanspreekpunt aldaar is Arnold Panis. Vraag eventueel een folder bij hen aan. Allerlei 3 Sunday Oliseh: "Eerst AJAX, dan de World Cup"7 Peter Hoekstra wil eindelijk zorgen vrij voetballen 'Alles komt goed'12 Tien jaar terug 19 Ajax overzicht (deel 5) 21 Benny McCarthy toch goud waard 31 Interview with the the one and only Dani32 AJAX IS ONZE CLUB - AJAX IS ONZE GLORIE

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1998 | | pagina 3