I 0 Km lil rf* jar* w ^ÉÈÊËm eenmaal speelde bleek het allemaal nog beter en mooi er te zijn dan ik verwachtte. Dat het met mij zo goed zou gaan had ik ook niet ver wacht. Ik heb het hier erg naar mijn zin. Mooi voetbal, goede resultaten, en ik ben goed opgenomen in de spe lersgroep; meer kan ik niet verlangen." WORLD CUP Na een fantastische start van het seizoen, liep het na de winterstop wat minder met Ajax. Iets wat vrij logisch is, want geen enkel team kan gedurende een heel jaar op het zelf de niveau presteren. Laten we met z'n allen trots zijn op deze ploeg, waar toch een groot aantal nieu we spelers ingepast moest worden. En eerlijk is eerlijk; in vergelijking met vorig seizoen is het voetbal van Ajax dit seizoen een stuk leuker om naar te kijken. Er kan weliswaar niet "teruggeval len worden op een bepaald sys teem" (zoals de "Ik heb er geen problemen mee als spelers er stevig in gaan in de duels. Dat doe ik zelf namelijk ook. Ik raak wel geïrriteerd als er onno dig overtredingen van achte ren gemaakt worden." "In het veld ben ik bang voor niemand. In dit beroep kan dat ook niet denk ik. Dat zou ten koste gaan van je eigen kwa liteiten." MOOI VOETBAL Het is al vaker gezegd en ge schreven. Van het begin af aan speelt Sunday bij Ajax alsof hij nooit wat anders heeft gedaan. Het plezier straalt er aan alle kanten vanaf. Zoals gezegd is het een genot om hem als voet baller bezig te zien. Daar naast is zijn manier van jui chen ook een verrijking voor het Nederlands voetbal. Bui ten het veld is hij net zo goedlachs als team- en land genoot Babangida. Na het spelen voor ploegen in Bel gië, Italië en Duitsland moet het voor Sunday ook een openbaring zijn om bij Ajax te spelen. Sunday: "Ajax staat er om bekend dat ze al tijd aanvallend en mooi voetbal spelen. Toen ik hier pers dat noemt) als het even niet loopt, maar daarente gen worden er veel wedstrij den beslist door individuele acties. Dat zijn nou juist de acties waarvoor wij naar het stadion komen. Na dit seizoen staat het We reldkampioenschap voetbal in Frankrijk op het program ma. Sunday behoort daar met Nigeria tot één van de favorieten. Sunday: "Ik ver wacht en ik hoop dat we dit seizoen als ploeg zo blijven spelen als we tot nu toe heb ben gedaan. Kampioen zijn we pas als de concurrentie ons niet meer kan inhalen. Je hoort mij niet zeggen dat we al kampioen zijn. Over het Wereldkampioenschap denk ik nog niet na. Ajax komt nu op de eerste plaats, daarna ga ik me bezig hou den met de World Cup."

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1998 | | pagina 11