Even wat ankm MET... 1. Wie is normaal gesproken je kamerge noot tijdens een trainingskamp en wel ke vreemde gewoonte(s) heeft hij?? Ik lig meestal met Frank de Boer op een ka mer. Vreemde gewoontes van hem ken ik niet, daar let ik ook niet op. We zitten allebei in ver schillende "kaartploegen", dus we gaan meest al onze eigen weg. 2. Wat was het lelijkste kapsel wat je ooit hebt gehad?? Mijn haar heb ik eigenlijk altijd zo gehad zo als ik het nu heb. Soms wat langer, soms wat korter. De krulletjes zijn van mezelf. Nee, ik ben die krulletjes nooit zat geweest. Ik vind het wel lekker zo. 3. Wat is het vreemdste gerecht wat je ooit hebt gegeten?? Voorzover ik me kan herinneren heb ik nooit iets echt vreemds gegeten. De ogen of poten van een of ander beest of zo. Waarschijnlijk zou ik aan zo'n gerecht niet eens beginnen. 4. Tegen welke voetballer zou je niet graag spelen? Er is geen voetballer waar ik niet graag te gen zou spelen. Natuurlijk weet je vantevoren wel eens dat je het moeilijk kunt krijgen. Maar dat beschouw ik dan meer als een uitdaging. Bijvoorbeeld het spelen tegen Romario. 5. Welk TV-programma zet je altijd direkt af?? Als ik tijdens het "zappen" een programma als Prijzenslag tegenkom dan zap ik direct ver der. Zulke programma's vind ik echt verschrik kelijk. 6. Welke speler wordt in Nederland het meest ondergewaardeerd?? Het is moeilijk voor mij om daar, buiten Ajax, over te oordelen. Bij Ajax wordt in ieder geval ie dereen goed gewaardeerd. Wel is het zo dat de ene speler wat eerder goed gewaardeerd wordt dan de ander. 7. Als je in het voetbal een spelregel zou mogen veranderen welke zou dat dan zijn?? Ik zou willen dat de scheidsrechters wat consequenter gingen fluiten. Er is nog teveel ver schil tussen de diverse scheidsrechters, vooral qua normen. Ook zou ik wel eens willen zien wat er zou gebeuren als men helemaal niet meer te rug zou mogen spelen op de keeper. Want ook nu zijn er nog maar weinig keepers die een te rugspeelbal "voetballend" proberen te verwer ken. Meestal verdwijnt de bal in de tribunes. 8. Wie was vroeger je grote voorbeeld?? Willem van Hanegem vond ik altijd wel een lekkere voetballer. Maar echt idolaat was ik nooit van iemand. 9. Wat is de beroemdste persoon die je ooit hebt ontmoet?? Ik heb in mijn leven diverse belangrijke of bekende mensen ontmoet, maar het is niet zo dat me dat bij blijft. Op vragen als "Wie zou je graag eens ontmoeten?" heb ik eigenlijk nooit geantwoord. Over zulke dingen denk ik eigen lijk nooit na. 10. Welke club, buiten Ajax, heeft de beste supporters?? In Nederland denk ik gelijk aan Feyenoord. Die hebben een fantastisch legioen. Buiten Ne derland denk ik natuurlijk aan de Engelse sup porters. Die mensen blijven altijd positief achter hun ploeg staan. Wat er ook gebeurt. 11. Als er een film over jouw leven gemaakt zou worden, welke acteur zou dan jou moeten spelen?? Al Pacino. Dat vind ik een hele goede acteur. AjACIEP - JUNI 1994

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1994 | | pagina 19