Drukwerk wordt sneller in de prullenbak gefrommeld en een echte brief wordt nog wel eens gelezen. Bovendien zijn het ook echte brieven en is het bestuur strafbaar, als deze brieven als drukwerk worden aangemeld. Valsheid in geschrifte en dat door het bestuurslid dat het meeste thuis is in de schrift! Het dubbeltje verschil in porto moet de club weten op te vangen Er wordt voorgesteld om Johan Cruyff, die Bobby terug haalde naar Ajax, erelid te maken. Salo Muller en Rinus Michels zullen aangepaste versies van de wervingbrief ontvangen. De brieven zullen voor de volgende vergadering worden bijgewerkt door de Praeses. d) Vignet- Johan van de Water. Er moet een afspraak gemaakt worden om het vignet te komen keuren bij Hypsos in Soesterberg. e) Postbus, blijft staan. Hans Melissen zal nog eens zijn best gaan doen. Het bestuur wil alleen een postbus bij de Ruyschstraat(Ineke belooft ondertussen achter adreswijziging giro aan te gaan) f) Financiële balans. Dit gaat de pet van de vice-praeses te boven. De geheim taal die Praeses en Fiscus spreken moet bij volgende vergadering maar weer vertaald worden door een echte Ab Actis g) Op brief Ajax-bestuur nog niets vernomen. 5.) Actielijst Bobblad. a) Hans heeft voor volgende dag afspraak met Bob over zijn sleeën. Voor de Bobjobs heeft hij nog nauwelijks een idee. d) Klaas is helaas niet aanwezig om uitleg te geven over zijn vorderingen betreffende research drukker etc. Alles blijft staan. e) Er zal een advertentie acquisiteur moeten komen voor het blad. Wie???? Ineke biedt zich alvast aan. 6Fanclubavond Wanneer kan Bobby. Hans zal hem tegelijk met interview vragen naar datum en plaats Liefst na 10 december. Wat te doen op de contactavond? Foto's van Bobby, Fotoboeken Ajax, Drank aanbieden, koffie van het huis, Speldjes, rondleiding, als het in het Ajax-stadion kan plaatsvinden, (spelershome?)

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1993 | | pagina 3