Verzamelaars opgelet! AJACIED - OKTOBER 1991 3 samengesteld door Marco van Harn Gezocht: Oude nummers van de Ajacied' van voor 1980 en enkele nummers uit 1985 (nr. 1 en 6), 1987 (nr. 9) en 1988 (nr. 1, 2, 3, 7 en 8). Schrijf of bel naar: Henk van Koppen, Vinkenlaan 151, 2623 GJ Delft, tel: 015-622192. - We feliciteren Peter en Hanneke Boeve met de geboorte van hun derde zoontje Johnny III Op 20 september j.l. vierde 'De Vriendenclub Cambuur' haar 25-jarig bestaan. ProficiatVerzamelaars van oude Ajax-programma's opgeletBen je op zoek naar één of meerdere programma's van europa-cup wedstrijden die Ajax heeft gespeeld, schrijf dan een brief naar het volgende adres: C. Stanyon, 14 Fastnet Road, Leicester, LE5 2PP, England. Hij heeft namelijk een flinke hoeveelheid Ajax- en Nederlands Elftal programma's te koop. Op 9 augustus werd Colin geboren. Onze gelukwensen gaan naar de ouders Frans Sleebe en Diana v.d. Broek. Aangeboden: Ajax, het Nederlands Elftal, AC Milan en andere belangrijke wedstrijden van het afgelopen decennia op video. Voor meer informatie schrijf of bel naar: Erwin Seelen, Houtduif 52, 3641 WK, Mijdrecht, tel: 02979-82408. "De 'Open dag' was fantastisch. Ik ben voor de derde keer komen kijken, want de voorgaande 2 jaar heb ik, door de enorme drukte en chaotische toestanden, de rondleiding niet meegemaakt. Dit jaar heb ik de rondleiding zelfs twee keer gelopen. Dit betekent alleen maar dat de 'Open dag' steeds beter wordt geregeld. Gelukkig maar voor de vele Ajax-supporters uit het zuiden. Dan kunnen ze in ieder geval voldaan terug naar huis rijden. Ga zo door met jullie blad, dat wordt ook steeds beter. Ik ben al lid sinds 1984, dus ik heb de verbeteringen zelf meegemaakt". Jack Bennaars uit Bergen op Zoom. - Ik ben al een hele tijd op zoek naar het boek 'Het fenomeen, Cruyff' geschreven door Nico Scheepmaker. Wie kan mij hieraan helpen Schrijf naar: Sabella de Grijs, Linnaeusparkweg 125b, 1098 CV Amsterdam. Van Marco Bezemer uit Amsterdam kregen we de volgende suggestie binnen. "Nu blijkt dat John van Loen inderdaad kan scoren en één van ons begint te worden, vind ik dat we nu ook een beetje voor 'm moeten gaan zingen. Het lijkt mij aardig om de volgende regels te zingen zodra van Loen gescoord heeft: Ja, Ja, Ja Spitsen met rode haren, die kunnen scoren dat is niet mis III (2X). (Refrein: 'meisjes met rode haren'). Van 'onze correspondent' uit Zwitserland ontvingen we het volgende overzicht betreffende het, alweer enige tijd geleden afgesloten, seizoen 90-91. "Frank Verlaat is met zijn club 'Lausanne' als vierde geëindigd in de competitie. Hierdoor zijn ze wel verzekerd van UEFA-cup voetbal. Misschien dat Ajax ze wel treft in één van de volgende rondes. Frank Verlaat wordt 'op punten' de beste hollandse speler in de competitie. Hij verlengde zijn contract met Lausanne met drie jaar en krijgt dit seizoen gezelschap van Erik-Jan van de Boogaard (ex-PSV). Dat was het wat betreft Frank. Dan nu Johan Neeskens. Johan heeft zijn contacten met Barcelona goed gebruikt want met zijn ploeg (FC Zug) heeft hij tijdens de winterstop een trainings-kamp belegd in Barcelona. Dat dit geen slecht idee was bleek wel in de 2e seizoenhelft. Hierin verloor FC Zug nog maar 2 keer. Eén keer tegen de koploper en één keer via een besluit van de bond nadat een speler van FC Zug, na het ontvangen van een rode kaart, de scheidsrechter onheus bejegende. FC Zug beëindigde de competitie op de tiende plaats in de 1 liga (hoofdklasse). Ze zouden twee keer moeten promoveren om in de hoogste klasse te spelen. Johan Neeskens is ook nog in gesprek geweest als trainer van kampioen Grasshoppers. Maar na een paar gesprekken besloot hij toch maar bij FC Zug te blijven. Johan zei dat hij zijn trainersloopbaan niet wil overhaasten en daarom nog even wacht met het maken van zo'n grote stap. Het is wel mooi om te zien dat Johan tijdens de warming-up voor een wedstrijd gewoon meedoet. Dat tekent de voetballiefhebber Johan Neeskens". Paul Driehuis uit Adliswil (Zwitserland). In elke editie van 'De Ajacied' staat wel een aantal oproepen van mede-suppor ters, waarin zij vragen om boeken/blaadjes/vaantjes/shirtjes en noem maar op van Ajax. Welnu: op za terdag 23 november vindt in Valkens- waard (onder Eindhoven) voor de twee de maal de voetbal-ruilbeurs plaats. Vorig jaarstonden er zo'n honderd men sen, verzamelaars van foto's, tijdschrif ten, boeken, handtekeningen, entree kaartjes en allerlei andere zaken die betrekking hebben op de voetbalsport. Ook dit jaar is elke voetbalfan van harte welkom. Waar? In zalencentrum 'De Graver' aan de Kerstroosstraat in Val- kenswaard (winkelcentrum 'Het Ge graaf). De ruilbeurs begint om tien uur 's mor gens. Een half uur daarvóór kunnen de standhouders al hun kraampje inrichten. Per tafel (van ongeveer anderhalve me ter) moeten zij 6 gulden betalen. De be zoekers, die dus vanaf tien uur van harte welkom zijn, betalen 3 gulden voor de entree. De ruilbeurs duurt tot ongeveer drie uur 's middags. Aanmeldingen voor stands tot 20 no vember schriftelijk bij: Wim Amels, Nor- bertusdreef 39, 5551 BAValkenswaard. Mis je dus wat, dan mag je dit dus niet missen...

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1991 | | pagina 5