Een hartelijk welkom aan alle nieuwe le den, die we de laatste maanden mochten verwelkomen. Honderden leden kwa men er bij en willen op deze manier Ajax en de spelers hun steun betuigen. Wij gaan er hard aan werken de service van onszelf en van Ajax te verbeteren. En we hopen natuurlijk, dat jullie plezier heb ben van onze bladen. Een supporters club heeft een andere invalshoek dan de club zelf en daarom schuwen we kritiek niet. Opbouwend en duidelijk. Ons be zoek aan Dusseldorf heeft ons duidelijk gemaakt, hoezeer het Ajax embleem leeft onder de Ajax supporters. Mag van Eyden met een iets te felle uithaal dan roepen: 'iedereen vindt het mooi, ieder een heeft het geaccepteerd', onze erva ringen zijn duidelijk anders. Maar mis schien spreken wij dan ook de gewone Ajax supporter. AJACIED - OKTOBER 1991 1 Welkom! Duidelijk is wel, dat het nieuwe embleem zeer omstreden is en dat er geen besluit is geweest, dat zoveel tongen in beweging zette. Op het vertrek van Johan Cruyff na dan nu enkele jaren geleden. De ledenraad heeft dit nieuwe embleem blijkbaar geac cepteerd; een grote misser. Denk je iets minder aan je eigen positie en iets meer aan de club onze club Ajax, dan was dit besluit zonder meer weggeveegd. Elders in dit blad komen verschillende mensen er nog op terug. Vooralsnog het mooie oude embleem op de voorkant; dit op zeer veler verzoek. Misschien dat Ajax nog op deze dwaling terug kan komen; we wach ten af. Denk aan onze adverteerders, ze dachten ook aan U. Zonder hen zou deze uitgave in deze vorm niet mogelijk zijn. Hartelijk dank voor jullie steun! En je weet het: Ajax is onze glorie, Ajax is onze club, de ABN- Amro is onze bank. Open een rekening bij die bank. De kaartverkoop loopt via Ajax; dat hebben we indertijd afgesproken. He laas is er nogal wat mis gegaan, omdat de Ajax administratie diverse aan hen gerich te post niet open maakt. Met de buiten landers gooide men deze post, waaronder bestellingen en cheques, in onze postbak in het spelershome en was de wedstrijd al gespeeld. Een stommiteit van de eerste orde, waarover we dhr. van Praag al heb ben geschreven. Zet op je envelop: Be stelling kaarten. Dan voorkomen we dit soort problemen hopelijk. Voor de nieuwste sportkleding en Ajax lijn kunt U terecht bij Arnold Panis, die in Sportshop PeterJan de scepter zwaait. Hij staat U snel, vakkundig en graag te woord. De kleding wordt U onder rembours toe gezonden. Albert Cuypstraat 199, 1073 BE Amsterdam. Telefoon: 020-6735421. En ga je persoonlijk: dan loop je over de gezelligste markt van Nederland zijn sportshop binnen. De moeite waard. Betaal je per abuis dubbel, dan houden wij dat bij. Je staat dan voor 2 jaar inge schreven. Elke 15e verzenden we accept girokaarten; dat kan je betaling dus krui sen. Dit is niet anders. Wij zijn verantwoordelijk voor ons blad en dit komt dan ook op tijd uit. Komt Ajax met een ma gazine, dan sturen wij dat op. Op verschij ningsdata en inhoud hebben wij geen in vloed. Het eerste magazine was de presentatiegids; dit voor de goede orde. De elftalfoto is ons door Ajax aangeleverd en we kunnen er niets aan doen, dat deze zonder de nieuwe aankopen was. Die za ken regelt Ajax elk jaar. We wensen Louis van Gaal heel veel suc ces toe in zijn nieuwe functie. Na het plot selinge vertrek van Leo Beenhakker (veel succes in Madrid!) kan Louis nu de kans grijpen, waar hij zo lang naar heeft uitge zien. De foto's in dit blad zijn van George Ver- berne, starfotograaf van 'Het Parool', van Paul van den Berg uit Amsterdam en van Marco van Ham uit Ede. Allen onze har telijke dank hiervoor. Blijf ons schrijven; we zijn er voor jullie. We hebben onze rubriek 'Allerlei' voor de losse oproepen en onze rubriek 'Suppor tersoverpeinzingen' voor hen, die wat meer kwijt willen. Onze ere-galerij Super Ajacied: Rob de Wit Peter Boeve Populairste Ajacied: WimKieft 1981-'82 Jesper Olsen 1982-'83 Jesper Olsen/ Gerald Vanenburg 1983-'84 Marco van Basten (3x) 1984-'87 John Bosman 1987-'88 Dennis Bergkamp 1988-'89 Stefan Petterson 1989-'90 John van 't Schip 1990-'91 Ere-leden: Frank Amesen Peter Boeve Johan Cruyff Jesper Olsen Mister Ajax: Jaap van Praag Sjaak Swart Voorzijde: Stanley Menzo Foto: Ruud Voll Copyright op alle foto's in deze uitgave. Postbus 17009 1001 JA Amsterdam Uitgave: Adrem bv Postbus 313 9200 AH Drachten Tel: 05120-24180 Grafische vormgeving: Studio Adrem bv Postbus 313 9200 AH Drachten Tel: 05120-24180 Acquisitie: Adrem bv Postbus 313 9200 AH Drachten Tel: 05120-24180 Druk: Scholma Druk - Bedum Niets uit dit magazine mag worden gecopiëerd of verme nigvuldigd dan na schriftelijke toestemming van de redaktie, of met bronvermelding.

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1991 | | pagina 3