Voor U ligt de nieuwe Ajacied. Een heel nieuw jasje en we hopen van harte, dat U er blij mee bent en het U veel leesple zier verschaft. Samen met dhr. Roelof Bethlehem van Adrem bv uit Drachten kwamen we tot een nieuwe overeen komst. 'De Ajacied' verschijnt voortaan 6x per jaar in deze vorm. Kleurenfoto's, veel meer tekst en vast in de maanden februari, april, juni, augustus, oktober en december. Qua teksthoeveelheid gaat U er zelfs op vooruit en we houden de con tributie op hetzelfde peil. Uit alle reactie's blijkt, dat U tevreden bent. Bedankt daar voor en metDe Ajacied' een heel fijn sei zoen toegewenst. Ajax brengt meer ma gazines uit en dankzij hun nieuwe sponsor, Boekhoven en Bos, zal dit ook een nieuw jasje krijgen. AJACIED - AUGUSTUS 1991 1 Nieuw Een nieuw seizoen staat voor de deur. Op het Amsterdam tournooi kregen we een smakelijk voorproefje en speciaal John van Loen gunden we dit. De ongelooflijke reactie's op zijn komst verbijsterden ons. Arie van Eyden stelde John op de open dag aan ons voor en we wensten hem heel veel succes. Sportjournalisten dienen ook hun verantwoordelijkheid te kennen, als ze achter de tekstverwerker gaan zitten. Schitterend John, zoals je tijdens het Am sterdam tournooi zelfs de kritische gelui den van Mart Smeets en Kees Jansma op de perstribune deed verstommen. Het Ajax bestuur bleek zeer daadkrachtig na de succesvolle verkoop van Richard Witschge. Richard wensen we veel suc ces toe in Barcelona; juist Johan Cruyff zal met deze vedette goed om kunnen gaan en we hopen, dat hij een absolute topper wordt. Ajax had inmiddels een lek ker zakcentje om de boer op te gaan en deed dat dan ook. Heerlijke aankopen van Robbie Alflen, John van Loen en Alfons Groenendijk. Jongens, die altijd hebben moeten vech ten voor hun geld en het niet bepaald op een presenteerblaadje kregen. Karakter jongens en dat zal Jan Wouters goed doen. En de komst van twee nieuwe De nen: Alan Hansen en Dan Pedersen. Het ziet er allemaal uitstekend uit en we com plimenteren Ajax en Leo Beenhakker met de vlotte afhandeling. Alle nieuwelingen heel veel succes. Voor de nieuwste sportkleding en Ajax lijn kunt U terecht bij Arnold Panis, die in Sportshop PeterJan de scepter zwaait. Hij staat U snel, vakkundig en graag te woord. De kleding wordt U onder rembours toe gezonden. Albert Cuypstraat 199, 1073 BE Amsterdam. Telefoon: 020-6735421. En ga je persoonlijk: dan loop je over de gezelligste markt van Nederland zijn sportshop binnen. De moeite waard. Dolblij zijn we met onze nieuwe hoofd sponsor: de ABN-AMRO Bank. Als Aja cied krijgen we in hun personeelsblad (54.000 stuks) ruim aandacht. Hartelijk dank hiervoor. Open je rekening bij ABN- AMRO Bank. Overige publicatie's: in augustus in Voet bal International en in Voetbal. De open dag ligt weer achter ons; zowel qua weer als opkomst een succes. Uw op merkingen e.d. spelen we binnenkort naar Ajax door. Ongelooflijk veel reactie's op het oude/nieuwe Ajax embleem. Het is niet anders; soms weegt de commercie zwaarder. Meestal helaas. We hopen, dat Ajax tot het nieuwe stadion er is, in 'De Meer' blijft spelen, waar veel meer service geboden kan worden aan de supporters. De hoosbuien op het Amsterdam tournooi waren duidelijk op de onoverdekte tribu nes. De prijzen zijn zeer fors opgetrokken en voor de meeste wedstrijden biedt 'De Meer' genoeg plaats. We wachten maar af; de Gemeente en Ajax hebben het hier voor het zeggen. We wensen en jullie een fantastisch sei zoen toe met gevarieerd, gedurfd, snel en doeltreffend voetbal. En laten we aardig zijn voor elkaar; de puinhoop op deze we reld is al groot genoeg en we hebben het hier op dit eiland van rust en welvaart goed. Geniet van het voetbal. Onze ere-galerij Super Ajacied: Rob de Wit Peter Boeve Populairste Ajacied: WimKieft 1981-'82 JesperOlsen 1982-'83 Jesper Olsen/ Gerald Vanenburg 1983-'84 Marco van Basten (3x) 1984-'87 John Bosman 1987-'88 Dennis Bergkamp 1988-'89 Stefan Petterson 1989-'90 John van't Schip 1990-'91 Ere-leden: Frank Arnesen Peter Boeve Johan Cruyff Jesper Olsen Mister Ajax: Jaap van Praag Sjaak Swart Voorzijde: Dennis Bergkamp Foto: Paul v.d. Berg Copyright op alle foto's in deze uitgave. Postbus 17009 1001 JA Amsterdam Uitgave: Adrem bv Postbus 313 9200 AH Drachten Tel: 05120-24180 Grafische vormgeving: Studio Adrem bv Postbus 313 9200 AH Drachten Tel: 05120-24180 Acquisitie: Adrem bv Postbus 313 9200 AH Drachten Tel: 05120-24180 Druk: Schoma Druk - Bedum Niets uit dit magazine mag worden gecopiëerd of verme nigvuldigd dan na schriftelijke toestemming van de redaktie, of met bronvermelding.

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1991 | | pagina 3