Marciano Vink Ajax' nieuwe man AJACIED-AUGUSTUS 1991 31 samengesteld door Marco van Ham Wie kan mij helpen aan de programma-bladen van Ajax van het seizoen 89-90 (de nummers 1 t/m 7, 9 t/m 12,15 en 19); de Ajax-magazines 4 t/m 8 (90-91) en "de Ajacied" die door de supportersclub wordt uitgegeven. Ander materiaal is ook welkom. Je kunt het sturen naar: Diana, Loosduinseweg 599,2571 AJ, Den Haag. Op 5 juli 1991 om 10.18 uur werd Bryan geboren. We feliciteren de ouders, Benny en Louise van der Mee met de geboorte van hun zoon. Te koop aangeboden: alle boekjes van "de Ajacied" vanaf 1 januari 1986 en alle Ajax-magazines vanaf oktober 1987 (1e jaargang): R. Snoeren, Mos- veld 21, 5527 BK, Hapert. Wie heeft het patroon van een Ajax/Amsterdam trui of muts? Uiteraard tegen vergoeding. Schrijf of bel naar: Christiaan Diem, Drossaardsin. 60, 4143 BD, Leerdam (tel: 03451-19044). Op zaterdag 8 juni j.l. zijn Louis Holdijk en Anita Wilbrink getrouwd. Onze gelukwensen!!!! Voor alle Rob Witschge fans!!! Er is nu een Rob Witschge-fanclub. Schrijf voor informatie naar: Pieter Dammen, Tondepad 26, 1107 PM Amsterdam. Te koop gevraagd: Voetbal International (jaargang 1974) en de Kick (van 1974). Verder zoek ik de originele "WK-74 vaan"Arie Blaauw, Agricultuurstr. 39, Noordbroek (tel: 05985-2415). Een roemeense Ajax-fan zoekt correspondentie vrienden. Schrijf naar: Christian Plaiasu, str. Baltagului 11bl. V67 sc. A Ap. 4, Bucharest, Roemenië. Op 30 augustus van dit jaar viert de supportersclub van Willem II haar 10-jarig bestaan. Proficiat!!! Wie weet de juiste weg te bewandelen om de FA-cup final op Wembley bij te kunnen wonen??? Schrijf naar: Dick van Someren, Wilhelminastr. 413861 KA, Nijkerk. Een oproep aan alle Ajax supporters. "Afgelopen seizoen be zochten wij met een vaste groep mensen 11 thuiswedstrijden (vak L) die bijna allemaal uitverkocht waren. Wij hopen dat de supporters ook dit jaar Ajax massaal zullen steunen. Hoe meer Ajacieden in "De Meer" des te beter. Dit jaar hopen we wel een feest te kunnen vieren op het Leidseplein. We moeten Ajax iedere wedstrijd blijven steunen tot de 90ste minuut. Want als je denkt dat Ajax is verslagen, dan slaan ze nog terug. Ajax is de ware kampioen. Ajax en haar supportersclub "de Ajacied: hand in hand op weg naar een suc cesvolle toekomst. Tot ziens bij Ajax!!!! "Deze oproep werd ingestuurd door Martin van Dam uit Dinteloord. "Ik ben op 29 juli naar de "Open dag" geweest en ik moet zeggen dat ik een hele fijne en gezellige dag gehad heb. Zo'n fijne dag heb ik eigenlijk nog nooit gehad en ik weet nu zeker dat ik vaker naar Ajax zal gaan kijken. Het zijn allemaal aardige mensen bij Ajax en ze organiseren allemaal leuke dingen. Zelf heb ik ook nog even met Meneer van Praag gesproken en dat is echt een hele leuke man. Ik weet zeker dat iedereen die op de "Open dag" is geweest het een leuke dag heeft gevonden. Daarom wil ik ook iedereen bedanken die aan deze dag heeft meegewerkt. Zoiets kan alleen maar bij "Ajax". Jolanda Heesterbeek. BRIEF VAN DE MAAND "Beste Ajacied. Ik schrijf jullie deze brief i.v.m. de spelershpmekaarten die ik van jullie kreeg voor de wedstrijd Ajax - Heer enveen. Het was een fantastische dag. 's Morgens om half twaalf zijn we gaan rijden. Mijn vader, ome Niek en ik. Van Lieshout naar Amsterdam is ongeveer 120 km. Om één uur waren we bij het Ajax-stadion. We lieten onze toegangs kaarten zien en konden naar binnen. Toen gingen we naar het spelershome. De bewaker voor de deur vertelde ons dat we nog even moesten wachten om dat er nog een wedstrijd-bespreking be zig was. Daniëlle van 't Schip stond ook te wachten. Ja hoor, daar kwamen ze naar buiten, het hele elftal liep langs ons heen. Als laatste kwam Leo Beenhakker naar buiten en zei: "Goedemiddag". Nu konden we dus het spelershome in. Ste fan Pettersson en Jan Wouters zaten aan de bar want die deden niet mee. Ik vroeg aan Jan Wouters of ik met hem op de foto mocht. "Tuurlijk"; zei hij. Ik moest tussen hem en Stefan Pettersson in gaan staan. Mijn vader maakte toen de foto. Ook Bryan Roy kwam binnen en ook met hem ging ik op de foto. Het was allemaal geweldig, om nooit te ver geten. We dronken nog wat en gingen toen naar onze plaatsen op vak A. De wedstrijd was nog niet begonnen. Voor ons zaten Heerenveen - supporters. Toen Ajax (Ron Willems) een doelpunt maakte sprongen en schreeuwden we volop. We vonden het een goede eerste helft. Tijdens de rust gingen we weer naar het spelershome. Daar zag ome Niek Marco van Basten die ook naar de wedstrijd kwam kijken. Ik schrok daar een beetje van. Ik liep naar hem toe en vroeg of ik met hem op de foto mocht. Hij stond op en zei: "Natuurlijk, jongen". Mijn vader maakte de foto en ik vroeg nog om een handtekening. Daarna gin gen we weer terug naar onze plaatsen. Tijdens de tweede helft zagen we nog twee goals waarvan één hele mooie van Dennis Bergkamp. Voor dat doelpunt bleven we heel lang klappen. Na de wed strijd mocht ik van mijn vader een T-shirt kopen metde naam "Jan Wouters" erop. Toen weer terug naar het spelershome waar ik alle spelers om een handteke ning vroeg. Ze waren allemaal heel vrien delijk. Op weg naar de auto kwamen we Richard Witschge en Ron Willems nog tegen. Met hun ben ik ook nog even op de foto gegaan en toen naar huis. Ik wil jullie "de Ajacied", de spelers, de trainers en Marco van Basten hartelijk bedanken voor deze fantastische dag, die ik nooit zal vergeten." Bart Migchels uit Lieshout.

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1991 | | pagina 33