i s O 1 A3 AC I TV f ken bij de diverse stands en toen de tribune op om de voorstelling en training van AJAX te volgen, waarna we deelgenomen hebben aan de drukbezochte rondleiding, wat bij iedereen goed in de smaak viel, wat je komt en ziet nog 'ns wat. Tussendoor werden er verwoede pogingen gedaan om links en rechts een handtekening te verzamelen. Als afsluiting oud-AJAX met alle grote namen erbij die ons ooit de beker met de grote oren bezorgden, met als klapper Freek de Jonge. Daarna uiteraard de grote jongens van nu, wat hebben we genoten van het sublieme spel van AJAX. Na afloop van een mooie en gezellige dag gingen we moe maar voldaan weer terug naar huis. Een dag later lees ik in 'De Gelderlander' dat onze open dag ruw verstoord was, iets waar wij niets van gemerkt hadden. Naar aanleiding van dat bericht heb ik en niet alleen ik, ook andere lezers hierop gereageerd en de redaktie van 'De Gelderlander' erop geattendeerd dat wat betreft 'ruw verstoord' 't allemaal wel mee viel. Natuurlijk, als er wat gebeurd is het niet goed, maar supporters komen om te genie ten en niet om te vernielen. Maar voor mij heeft het geen stempel gedrukt op het geheel. Wat ik wel jammer vind is dat je voor je kinderen bij de sponsors een handtekeningkaart kon kopen, maar je bijna geen handtekening kon bemachtigen. Mis schien zou dit via 'De Ajacied' nog te regelen zijn voor de leden. Verder hoop ik, dat ook dit jaar weinig kansen overblijven voor de overige ploegen om kampioen te worden, want er is maar één kampioen en dat is AJAX. H.M. Derks, Nachtegaalstraat 34 in Gennip. Deze keer heeft u het AJAX verrassingspak ket gewonnen; als je ook in aanmerking wilt komen voor zo een sensationeel, door ieder een gewild soevenierkado schrijf ons dat. Iedere maand wordt de geplaatste brief beloond met dit geschenk. Heel veel reacties op de open dag; in overleg met Ajax proberen we de open dag van vol gend seizoen te verbeteren. Bedankt voor jullie adviezen! Brian Roy 13

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1990 | | pagina 15