ALLERLEI 'D i my AC i I'D zegt wel "dat Oranje een toekomst heeft, maar wel één zonder mij". 28 augustus: Rinus Michels kan het niet laten. Het verstand komt weliswaar met de jaren, toch heeft De Generaal, de Sfinx en de Europees Kampioen van weleer besloten om zichzelf van bondsbestuurder te promo veren tot bondscoach. Dick Advocaat, enkele jaren geleden ook al zijn rechterhand, wordt zijn assistent. Advocaat blijft trainer van SW. 29 augustus, oefenwedstrijd: Neder land onder 16 jaar - Denemarken (2-1) 3- samengesteld door Benno. Hello boys and girls, Wie kan mij helpen aan de programmabladen van Ajax. Het betreft seizoen '89-'90, nrs. 1 t/m 7,9 t/m 12,15 en 19. Ik bied er 35 piek voor incl. verzend kosten. Ook zoek ik de magazines seizoen '88-'89, nrs. 1 t/m 5 zoals die worden ver spreid door 'De Ajacied' en door Ajax. Stuur naar Miranda Lisse, Loosduinseweg 599, 2571 AJ Den Haag./// Gezocht: oude Ajacie- den met interviews met Rob Witschge. Ik ben bereid ervoor te betalen. Bel of schrijf: Marjan Donze, Brugsevaart 14501 NE Oostburg, 01170-3193. Groetjes!/// Ik zoek alles van John van 't Schip, alleen niet uit de VI. Ik heb een heleboel ruilmateriaal, dus stuur me je favoriete top 3 en ik ga op zoek! Marjolein Heijen, Drietorensweg 14,8307 PE Ens. Ill Kan iemand mij de gehele tekst van 'Op een slof en een oude voetbalschoen' toezenden, liefst met muziek. Eventuele kos ten neem ik graag op mij. Guus Staats, De 1. Bijzonderheden: de Ajacieden Offenberg en Van der Haar scoren. 30 augustus, competitie: Fortuna Sit- tard - Ajax (0-0) 1 -1 Doelpunten: 47.Marcel van Helmond 1-0, 81 .Winter 1 -1Scheidsrechter: Blankenstein. Toeschouwers: 10.000. Bijzonderheden: Amsterdammers mogen dan wel eens denigrerend doen over Limburg(ers). Ajax kan maar niet winnen bij Fortuna Sittard. Kansen genoeg, doelpunten onvoldoende. Roy begint op de reservebank (zijn oma was overleden), maar valt later in voor de tegenvallende Richard Witschge. Sitterlaan 103 in Leiden./// Ik ben Christel Janssen (19). Ik zou graag pennen met een leuke jongen van 19-23 jaar. Ben je een fanatieke Ajax supporter, schrijf me dan. Mis schien kunnen we wel kennis maken. En wie weet, wordt het dan wat tussen ons Diepvoorde 12-30 uit Wychen.///Welk leuk, mooi meisje wil met mij naar Ajax. George de Boer, Ploegdreef 24 in Doetinchem./// Ik wil graag met jongens/meisjes schrijven (18-25 jaar) die ook helemaal weg zijn van Ajax. Mariette de Raden, Keurnotenlaan 9 in Rol de./// Ik zou graag een CD, plaat, single'tje of bandje willen hebben van de Ajax mars. Janneke Boekhorst, De Weertjes 10-20, Wychen. Een berichtje van het Zwitserse front: Sinds februari woon ik nu in Zwitserland en vanzelfsprekend volg ik ook daar het voetbal en met name Frank Verlaat. Bij de 'eigen goals' stond Frank het afgelopen jaar op de 1ste plaats met 4 stuks. Niet echt lekker voor een verdediger dus. In de lijst van de beste nieuwelingen is hij als tiende geëindigd. Lau sanne werd 2e in de competitie achter kam- 13

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1990 | | pagina 15