Mjax, KAMPIOEN 1 989-1990 Op 7 juni is het een jaar geleden, dat Lloyd Doesburg en zijn makkers omkwamen bij een vreselijk vliegtuigongeluk nabij Paramaribo. Wil je zijn vrouw Sylvia een hart onder de riem steken, schrijf haar dan: Tjalk 42-26 in Lely stad. Een van de overlevenden revalideert nog steeds in de Hoogstraat in Utrecht: Edu Nandlal. We hebben hem onlangs in de bloemen gezet en middels een brief wat opgebeurd. Een dwarslaesie - wat een sombere toekomst. Veel steun heeft hij van Vitesse niet ondervonden; het bestuur kwam tot op vandaag nog niet langs en de voorzitter van Vitesse (Aalbers) liet on langs desgevraagd aan Tijdsein van de EO weten, dat 'hij nu wel eens af wil zijn van dat gezeur', in- en intriest! Stuur Edu eens een kaartje of een opbeurende brief: De Hoogstraat, Rembrandtkade 10, 3583 TM Utrecht. Arnold Panis, medeoprichter van hetvoetbalelf- tal 'De Ajacied', heeftin het eerste van Arsenal zijn kuitbeen gebroken. Z'n humoren levenslust houdt hem goed op de been, maar voorlopig kunt U even niet naar hem vragen naar kleding bij Sportshop PeterJan. Wel kunt U daar van anderen advies krijgen of loop er eens binnen - erg gezellig. Telefoon: 023-735421Arnold: sterkte makker!!! Lid worden van 'De Ajacied'? Vraag informatie aan bij Postbus 17009,1001 JA Amsterdam. Dan krijgt U er direct een accept-girokaart bij. Voor de seizoenkaartenverkoop is nog geen speciale regel ingesteld; tot nader order loopt dit gewoon via de Ajax administratie. 31 juli tot 12 augustus komt Barcelona met maestro Johan Cruyff naar Jan Wardenburg voor het jaarlijkse trainingskamp in Drenthe. Tweede keer en de moeite waard. Mechelen komt voor de zesde keer en wel van 30 juli tot 4 augustus. Voor alle informatie: Jan Warden burg, tel. 05996-2197. Veel plezier toege wenst, Jan! Beste Sportvrienden, Van harte gefeliciteerd met het behaalde lands kampioenschap '89-'90. Ditmaal waren jullie het beste. Veel succes wensen wij jullie met het verzoek om alsnog deel te mogen nemen aan het Eu ropa-cup toernooi. Voor het Nederlandse voetbal zou dit een goede zaak zijn. Supportersvereniging P.S.V., G. Trines, secretaris 5 MADE BY PETER JAN

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1990 | | pagina 7