KAMPIOEN 1989-1990 Van harte feliciteren we Stefan Pettersson met zijn uitverkiezing tot 'Populairste Ajacied'. Een verkiezing, waar zeer veel Ajax supporters uit het hele land aan meedoenEen klasse prestatie en een stimulans om op deze top te blijven. Succes Stefan, voor Ajax en voor Zweden. En alle goeds toegewenst met vrouw en kinders. Alle medewerkers van 'De Ajacied' bedankt voor jullie inzet! Zonder jullie zou 'De Ajacied' niet zo kunnen functioneren als nuWe bedan ken Jeroen (Inter Football) voor zijn warme steunen Ronald Pieloor (Stichting F-Side) voor al zijn moeilijke werk achter de schermen. Klasse jongens! Wij signaleren dat we degelijk en waarderen het byzonder. Tante Sien (spe lershome) en David Endt (perszaken) gaven ons ookalle hulp, waarvoordank. Hetlijkt zo vanzelf sprekend, maar hulp van anderen komt helaas niet altijd spontaanTot slot bedanken we Paul die ons telkens weer schitterende foto's weet te presenteren. M.i.v. het nieuwe seizoen gaan we een regeling bedenken, waardoor het U mogelijk wordtfoto's uit het blad na te bestellen. We houden U op de hoogte. Bij alles wat we meemaken binnen het Neder landse voetbal, al het gekonkel, al de intriges, de manier waarop mensen met mensen om gaan, de ongelooflijke manier waarop men iets wat hartstikke krom is recht praat; ach de voorbeelden waren weer ruim voorhanden dit seizoen. Bij alles weten we zeker: de liefde overwint alles en is altijd sterker. Werk daar positief aan in je hart, dan komt alles goed, wat jeomgevingofdewereldwaarinjeleeftookzegt of doet. Een heel fijne zomer en vakantie en tot ziens op de open dag bij Ajax, Nico Scheepmaker is begin april overle den. Een onherstelbaarverlies voor zijn vrouw en dochters en voor de Nederlandse journalistiek. Voor ons was hij een erg prettig mens, die ons in de jungle van het betaalde voetbal leerde te relatieveren; een echte Ajacied en een vriend ging van ons heen. Van zijn hand was o.a.: Het feit dat ik in Holland ben geboren, en bovendien precies in Amsterdam, bewijst toch wel dat ik ben uitverkoren: ik kreeg de hamvraag en ik won de ham En deze: Leven is nemen, maar evenveel geven: geef met je hart en je portemonnee! Neem ook van alles, maar nooit meer dan twee. Want leven is leven en laten leven. Ben je een meisje, voel je dan jongen, Ben je een jongen, voel je dan meid. Raak allereerst van jezelf doordrongen, dan raakje jezelf ook minder gauw kwijt. Als je verliefd bent: geef je volkomen! Zorg dat je lichaam steeds wordt gevoed. Niemand kan leven alleen van zijn dromen: vrede is oorlog die is uitgewoed. En ben je verdrietig of eenzaam op aarde, trek je dan op aan het feit datje leeft! Niets op de wereld heeft evenveel waarde als het leven dat je aan de mensen meegeeft. Bedankt Nico - je was groots!

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1990 | | pagina 5