Zaalvoetbalvereniging De Ajacied kampioen!!! wederom kampioen!!! Ajani xfNHE 'De Ajacied' is kampioen geworden in de 4e klasse van de KNVB afdeling AmsterdamNa het kampioenschap vorig jaar in een 'wiide' compe titie in Ouderkerk a/d Amstel is dit opnieuw een uitstekend resultaat. Een prima seizoen, waarin 'De Ajacied' onge slagen kampioen is geworden en waarin er in slechts twee wedstrijden echt voor de punten gevochten moest worden. Buiten deze twee wedstrijden was het lekker ballen, leuke tech nieken, schitterende aktie's; kortom, er werd een leuk staaltje voetbal getoond in de zaal. We zijn nu op de goede weg; in ons eersteechte sei zoen ongeslagen kampioen, leverancier van Oranje en een team dat voor elkaar wil werken. Volgend jaar gaan we er weer tegenaan en pro beren we nog een klasse hoger te komen. Gefeliciteerd met het behalen van het kam pioenschap: Patrick, Stanley, Ron, Hans, Mar tin, Edgar, Rober, Arend en Rob. Coach Wilfred Schuurman heeft zijn spelers inmiddels de gou den schoenen uitgereikt als beloning voor dit seizoen en samen zijn ze vertrokken naar een internationaal toernooi in Spanje, waar ze onge twijfeld een dolle tijd beleven. In april speelde 'De Ajacied' de kraker tegen supportersclub Feyenoord. De wedstrijd waar iedereen naar toe leefde werd gespeeld in Rot terdam. We waren duidelijk de sterkste en tikten die Rotterdammers helemaal doel. De wedstrijd eindigde in 8-5 voor 'De Ajacied'. De traditionele voorwedstrijd in 'De Meer' speelden we voor Ajax-Den Bosch. Een harde wedstrijd tegen de ZW Amsterdam. Direct al met 2-0 achteren we moesten alle zeilen bijzet ten en vechten voor iedere balVan de ZW Am sterdam gingen er al snel 2 spelers met rood het veld uit, maar na overleg met de scheidsrechter (Hr. Y. Piso) mochten zij de 2e helft weer mee doen. Een heerlijke middag, mooi weer, vol sta dion, Ajax-Den Bosch 6-0; zo moesten eigenlijk alle zondagmiddagen zijn! Dankzij goals van Pe ter Hom, Ron van Alem, Patrick Schuurman en Robert Klanke werd het 4-3 voor 'De Ajacied'. Na Ajax-Roda JC verscheen 'De Ajacied' opeen toernooi van de ZW Amsterdam en na afloop nam Arie van Eyden (algemeen direkteur Ajax) de deelnamebeker en de Fair Play Cup in ont vangst namens 'De Ajacied' uit de handen van Michael van Praag (voorzitter Ajax). Tijdens Ajax-Roda JC spraken we met Ronald Pieloorvan de Stichting F-Side af elkaar binnen kort sportief te treffen. Ronald en de F-Siders spelen in team Voorland en zijn de ware verte genwoordigers van onze F-Side. Vanzelfspre kend zal deze wedstrijd een hoogtepunt wor den. We houden U op de hoogte. a 25

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1990 | | pagina 27