Stefan Petterson jullie grote favoriet!!!!! uitslag 'VERKIEZINGPOPULAIRSTEAJACIED1989-1990' Xja-K KAMPIOEN 1989-1990 Stefan dus de populairste van dit seizoen. Vorig seizoen eindigde hij vlak achter Dennis Berg- kampalstweede, nu is hij dus voor de Ajax-sup- porters in Nederland de nummer één. We kun nen gerust van een bijzondere prestatie spreken in dit geval gezien het feit dat Stefan een groot deel van het seizoen afwezig is geweest door een ernstige knieblessure. Stefan kwam echter ijzersterk terug en werd daarvoor door jullie beloond met de titel 'de populairste Ajacied 1989-'90'. We hebben Stefan, namens jullie, uitgebreid gehuldigd en in de bloemen gezet. Elders in dit blad vinden jullie een intervieuw met hem. Het meest opvallende aan de uitslag verder is het ontbreken van Dennis Bergkamp. Vorig seizoen nog nummer 1dit seizoen niet voorko mend bij de eerste tien. Het kan verkeren in de voetballerij. Dat is ookte zien aan de klasserin gen van John van 't Schip en Danny Blind. Eerstgenoemde stond vorig seizoen op een, voor zijn doen, zeer schamele achtste plaats. Dit seizoen heeft John goed gespeeld en staat dan nu ook weer derde op de lijst. Ook Danny heeft een zeer constant seizoen achter de rug en komt dan ook met stip binnen op nummer vijf Iemand die in onze ogen één van de grote favorieten voor het komende seizoen is, is Richard Witschge. Iemand met zoveel talent moet een keer als nummer één kunnen eindi gen. Volgend seizoen organiseren we voor de tiende keer deze verkiezing .Omdat dat toch een soort 'jubileum-verkiezing' is gaan we daar iets speciaals van maken met hele speciale prijzen. Ook dan rekenen we weer op jullie massale deelname!!!! 21

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1990 | | pagina 23