Naam: Danny Petrus Hesp. Geboortedatum/plaats: 19 oktober 1969 te Amsterdam. Lengte: 1.82 meter. Gewicht: 75 kg. Kleur ogen: Blauw. Burgelijke staat: Ongehuwd, vriendin Annette. Opleiding: LTS. Hobbies: Normaal voetbal en muziek luisteren. Nu ik met mijn been in het gips zit lees ik ook veel. Vroegere clubs: Abcoude Ontdekker: Dirk de Groot. Debuut voorAjax: 20 december 1987 Ajax-AZ'67 (3-0). Interlands: Geen. Sterke punten: Snelheid, koppen. Zwakke punten: Ik ben vaak te nonchalant, Hoogtepunt carrière: De uitwedstrijd tegen FC Porto voor de Super-cup. Dieptepunt carrière: Mijn dubbele beenbreuk die ik opliep in de wedstrijd tegen FC Den Bosch. Mooiste doelpunt: Een lobje over 40 meter. Ik speelde toen nog bij Abcoude. Moeilijkste tegenstander: Berry van Aerie (PSV). Positieve eigenschappen: Vrijgevig. Negatieve eigenschappen: Last van een ochtendhumeur. Bijgelovig: Ja, op de dag van de wedstrijd doe ik alles hetzelfde. Roken/Drinken: Ik rook niet, af en toe drink ik iets. Favoriete gerecht: Schnitzel met salade. Favoriete muziek: Soul- en discomuziek. Favoriete acteur/actrice: Sylvester Stallone/Jane Seymour. Beste film: Beverly Hills Cop. Beste TV-programma: Alf, Who's the boss. Beste Nederlandse voetballer: Ruud Gullit. Beste buitenlandse voetballer: Diego Maradonna. Favoriete buitenlandse club: Liverpool. Beste sportman/sportvrouw: Ben Johnson Yvonne van Gennip. Hekel aan: Vroeg uit bed. Toekomstwens: Rijk worden en bij een grote Europese club voetballen. Daarna zou ik graag trainer willen worden. Marco 31

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1988 | | pagina 33