Haagbeukhof 148, Papendrecht. Te koop aangeboden: Het groot voetbalboek '77/78, Mundial '86, Voetbal-top 20 (20 zilveren penningen uit 1970), foto's van Denemarken Bayern Munchen, Barcelona, Real Madrid en Juventus, postzegel bijsluiten voor antwoord s.v.p., Benny Chen, Zalkerbos 247, Zoeter- meer. Ik ben 16 jaar en zoek een pen vrienden) van 15-18 jaar. Mijn hobby's zijn AJAX, paardrijden, lezen, zwemmen enz. Interesse? Schrijf dan naar: Sandra Bartholomé, Oude Keulsebaan 141, Roermond. Tevens doe ik de groeten aan alle spelers. We kregen onlangs bericht van het oprichten van een Rob en Richard Witschge Fanclub, het adres is: postbus 1044, Oost-Souburg. Wie heeft er beelden van AJAX van voor 1974 op video (Betamax), tevens ben ik op zoek naar originele wedstrijdfoto's uit die periode. R.M. Hoolwerf, Opheusdenhof 75 in Amsterdam. ////Wie heeft er videobanden (VHS) van de gouden tijd: europacupfinales, wereldbeker, supercup, verder zoek ik nog naar LP's (als deze bestaan) vandefinalestegenACMilanen Panathinaikos. Groetjes Marcel Gotjé, Veldwijkerweg 1 in Vorden. Erg jammerdatAjaxdit seizoen met lege handen afsluit. Ook geen wondertrouwens, als je de helft van je spelers laat gaanDoor die rode kaart werd de finale ook nog verziekt. Het was een shit scheidsrechter. Ik blijf altijd Ajaxfan in hart en nieren en wens Kurt Linder en Ajax veel, héél veel succes toe in het komende seizoen. Groetjes Anton Weijts uit Rotterdam. Voor Ajax-Young Boys waren we de man 50 piek kwijt aan benzine en 40 voor een kaartje. Daarbij spijbelden we de laatste uren van school en gingen bijtijds weg met de auto. We wonen nl. inZeeland. De sfeer in hetstadion was goed; helaas was de eerste helft redelijk en de tweede helft bedroevend slecht. Terecht scandeerde het stadion Johan Cruyff, Johan Cruyff! Na afloop stonden we 3 kwartier in defile en we moesten over Antwerpen terug naar Oostburg, omdat de boot niet meer 's nachts vaart. Om 2 uur in de nacht waren we thuis en de wekker ging de volgende ochtend weer om 7 uur. Maar we blijven komen! Peter Herrebout. Ikvind wel, dat de Ajacied steeds beter wordt, hoewel die interviews met overlopers naar PSV voor mij niet hoeven. Alleen voor het geld spelen die gasten daar; daar kan ik geen begrip voor opbrengen. Peter Herrebout Met vallen en opstaan stond Ajax dan toch nog in de finale. Helaas ging de kans voorbij hier het hele seizoen nog wat glans te geven. De rode kaart, een partijdige scheids (pro Ajax daarna) en geen prettige wedstrijd. Jammer! Bernard de Blom uit Axel. Jaren horen we van toppers, die aangekocht zullen wordenmaar dit waardeloze bestuur komt z'n belofte niet na en dat ben ik zat. Elke vervanging is een verslechtering, de PR deugt van geen kant en nu dan een trainer, die alleen succes had met Cruijffie binnen de lijnen als de verlosser. Maestro Cruijff was bezig met een topteam, maar de amateurs Harmsen en van Eyden maakten alles weer kapot. Van m'n 8e tot mn 26e heb ik Ajax intensief gevolgd met plakboeken en video; het hoeft voor mij niet meer. Ik ben op Ajax afgeknapt. D. van Maanen uit Zevenaar. IIII Gevraagd: zoveel mogelijk informatie over Marco van Basten, Stanley Menzo, Bosman en Rob Witschge: Geboorteda tum, adres, leeftijd e.d. Karly van Duivenvoorde, Valkenburgerweg 7 te 2231 AL Rijnsburg Betamax archief te koop: video opnames gouden jaren tot en met heden. All-in prijs 1000 piek. Eenmalig zeer exclusief aanbod. De Ajacied, Postbus 8164, 6710 AD Ede. Benno 21

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1988 | | pagina 23