Frank Verlaat. Inmiddels heeft hij een hele reeks wedstrijden achter de rug en zelfs een paar doelpunten gescoord .Toch zal Frank er niet echt zeker van zijn dat hij zijn plaats ookzal houden Frank: 'Het seizoen is niet zo verlopen als we gehoopten gedacht hadden. Waar lag dat aan? Dat is moeilijk te zeggen. Veel mensen zeggen dat het komt doordat er spelers waren die nog te veel met vorig jaar bezig waren en daardoor vedette-neigingen kregen, maar ikdenkniet dat het daar aan heeft gelegen. Er waren enkele spelers niet in vorm, misschien was het zo, dat dat oversloeg op het hele team. Daarbij komt ook dat er enkele spelers vertrokken en dat waren bepaald niet de minsten. Wat nou precies de reden van het mindere presteren is geweest weet ikniet, hetzal wel een mengsel van de net genoemde punten zijn. In de wedstrijd tegen Porto thuis stond ik voor het eerst weer in de basis, wat overigens geen succes werd. We speelden een hele slechte wedstrijd als team en ik zelf speelde ook niet echt gelukkig. Dat kwam voor mij erg ongunstig uit omdat ik net weer een kans kreeg, maar het op zo'n manier mis zag gaan. Na die wedstrijd heb ik er weer een tijd naast gestaan. De komst van Peter Larsson zag ik niet direkt als een bedreiging voor mezelf. Ten eerste wist ik niet wat voor soort verdediger het was en of hij wel bij Ajax zou passenNu weet ik dat hij meer het type Rijkaard is, dus geen echte stopper. Je kan op het moment dat ze zo' n speler kopen wel denken dat Frank Verlaat: 'Ik blijf knokken vooreen basisplaats!'

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1988 | | pagina 7