Dagboek van Arnold Scholten: Ajax pakt de Cup Maandag 11 mei Om 9.00 uur verzamelen in het spelershome voor de EC ll-finale in Griekenland. Drie kwartier later vertrekken er twee bussen richting Schiphol met daarin de spelers, het bestuur en de spelersvrouwen die op uitnodiging van Ajax meegaan. Bij het inchecken op Schiphol blijkt dat Sjaak Swart, die Ajax normaal per auto/trein volgt, dit keer het weer eens met het vliegtuig wil proberen. Om 11.15 uur vertrekt het vliegtuig. Sjaak Swart slaat zich er dapper doorheen. We landen drie uur later om 14.10 uur, Griekse tijd: 15.10. In Athene worden we opgewacht door de Griekse pers, waardoor het gelijk wat rommelig wordt. Sjakie Wolfs moet dan ook zijn uiterste best doen om alle spullen bijelkaar te houden en op tijd in de bus te krijgen. Om 16.30 uur arriveren we bij ons hotel het 'Astir Palace'een mooi hotel met uitzicht op zee. We moeten ons snel omkleden want om 17.00 uur gaan we trainen, Het wordt een korte training van ongeveer een uur iv. mde persconferentie die om 18.30 uur begint. Kwart voor acht, het eten staat klaar voor ons. Zoals altijd voortreffelijk bereid door onze kok Drikus Walter. Na het eten zijn we de rest van de avond vrij. Wat natuurlijk niet inhoudt dat we lekker met z'n allen aan de bar gaan hangen, maar gewoon een kaartje leggen of zo. Dinsdag 12 mei Om 9.00 uur worden we gewekt. Waarna we, na ontbeten te hebben, gaan trainen op het strand met als einde de traditionele 'te water lating' van Tonnie Bruins Slot. Na de training gaan we terug naar ons hotel waar we wat eten en rusten. Om 17.45 uur vertrekken we richting Foto Rene van Keulen Olympisch Stadion van Athene waar we van 19.00 uur tot 20.00 uur een training afwerken. Later op de avond hebben we nog een bespre king, waarna we naar bed gaan. Woensdag 13 mei Finaledag!!!!! 's Morgens na het ontbijt maken we eersteen wandeling waarna een bespreking volgt, 's Middags rusten we en om 17.30 uur gebruikenweonzesportmaaltijd.0m18.30uur vertrekken we richting stadion waar we om 35

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1987 | | pagina 37