Marco van Basten breekt alle records!!!!! levert dat meer publiek op en blijft het voetbal leuker. Voor dat soort spelers mag je dan best een uitzondering maken als je tenminste wilt blijven concurreren met het buitenland. Wat verwacht ik van de toekomst? Je hoopt als eerste je hele leven gezond en gelukkig te blijven. In het voetbal hoop ik zo veel mogelijk mee te maken en het liefst zo veel mogelijk positieve dingen.' Marco Uitslag verkiezing 'Populairste Ajacied 1986-''87' Welke records dan wel? Allereerst het feit dat Marco voor de derde achtereenvolgende keer verkozen is tot 'populairste Ajacied". Ten tweede omdat het door hem behaalde percen tage nog nooit door een speler is behaald. Klasse, Marco!I! Elders in dit blad vind je een interview met onze superspits. Op een dik verdiende tweede plaats vinden we Stanley Menzo, onze 'zwarte panter'. Stanley is op dit moment niet meer weg te denken uit het eerste van Ajax. Vooral natuurlijk door zijn fantastische keeperswerk (denk maar eens aan de bekerwedstrijd tegen Sparta waar hij Ajax voor uitschakeling behoedde). Ook de 'uitjes' die hij af en toe als libero onderneemt worden door het publiek meestal wel gewaardeerd. Frank Rijkaard is als derde geëindigd. Frank is een speler waarvan we verwachten dat hij iedere wedstrijd bij de besten behoort en dat maakt hij vaak ook waar. Het is ook een speler die nog steeds groeit en daardoor hoogstwaarschijnlijk uitzal groeien, samen met Gullit en van Basten, tot een Europese topspeler. Gelukkig heeft Frank voor twee jaar bijgetekend zodat we nog enige tijd van hem kunnen genieten. Verder opvallende zaken zijn de hoge klasserin gen van de 'jonkies' Winter en Witschge, het ontbreken van spelers als van 't Schip en Blind in de Top-10 en de zevende plaats van Rob de Wit. Gelukkig zijn jullie hem nog niet vergeten. Overigens kregen weditkeereen record-aantal inzendingen binnen. Dus willen we iedereen die ingestuurd heeft bedanken en hopen ookdat de volgende keer op jullie te kunnen rekenen. Onderstaand vinden jullie de Top-10 van deze verkiezing. Achter de naam vind je het percen tagevan hettotaal te behalen puntenaantal, dat de speler in kwestie wist te behalen: 1. Marco van Basten 37,9% 2. Stanley Menzo 19,8% 3. FrankRijkaard 10,1% 4. Johnny Bosman 9,5% 5. Arnold Mühren 5,3% 6. Aron Winter 3,8% 7. Rob de Wit 3,5% 8. RobWitschge 2,7% 6

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1987 | | pagina 8