Jeugdvoetbal in de Meer ten, Magdalenenastraat 9 in Utrecht. P.S. willen jullie wel een postzegel bijsluiten. Verder de hartelijke groeten aan Hans, Daan, Eddy, Johan, Rob Knipen Erik Filippo (laat weer eens wat van je horen Erik!). Te koop of te ruil gevraagd: foto's of leuke dingen van AJAX (geen V.I.), negatieven (krijg je onbeschadigd terug. Ruilmateriaal aanwezig, antwoord verzekerd. Sportgroeten van Brenda Venrooij, Christina- straat 63 in Sint Michielsgestel. Gevraagd: negatieven van AJAX, ze komen heel terug, verder wil ik de groeten doen aan Willem Kruithof bedankt voor de vaantjes. Groeten van Allister Dick, beterschap. Henry Rombouts, Oosterhout- seweg 51Breda. Onderstaande brief kregen we toegezonden door T. Spoelstra uit IJlst, hij krijgt hiervoor een AJAX souvenir toegezonden. Onderstaande tekst is ontleend aan de 'PSV supporter'. Met als titel: Over Ruud Gullit en zo Ruud Gullit heeft contacten met AC Milan, maar Vrijdag 6 maart j.l. werd op de trainingsvelden van de Meer voor de tweede keer in successie de jaarlijkse jeugdinstuif georganiseerd. Honderden jongetjes, veelal in decategorie van 8-13 jaar, mochten hun balkunsten vertonen onder het oog van Ajax technische trio Tonnie Bruins-Slot, Spitz Kohn en Cor van der Hart. Tonnie Bruins-Slot over deze jeugddag: 'Deze middag is duidelijk alleen bestemd om het voetbal te promoten en de jeugd in de vakantie periode bezig te houden. We zijn dus niet talenten aan het scouten, daar hebben we andere tijden voor. We hebben vanmiddag de zaak bij Ajax open gezet om de jongens lekker vrijuit te laten voetballen in de vorm van grote en heeft nog een waterdicht vierjarig contract bij PSV. Wat doet hij nu daarmee? Het lijkt erop dat Ruud om contractverbreking zal vragen, omdat het hier om positieverbetering zou gaan. En ehals hier het argument positieverbetering in het geding wordt gebracht wat staat PSV dan in de weg een aantal goeie voetballers bij AJAX weg te halen? Want PSV kan desbetreffende spelers een beter salaris bieden wat dus een positieverbetering inhoudt. Benno kleine partijtjes. De grote opkomst is voor een groot deel te danken aan de naam Ajax, toch denk ik dat 't ook een bewijs is dat het voetbal nog steeds erg leeft onder de jeugd. Wij hopen dan ook dat de amateur-verenigingen de jeugd warm blijven houden, bijvoorbeeld door de velden voor langere tijd open te houden. Vroeger voetbalden wij ook onder meer alle weersom standigheden'. Ajax middenvelder Jan Wouters: 'Ikvindheteen schitterend gezicht, al die jonge knaapjes achter die bal aan. Bij FC Utrecht hebben we zoiets nooit gehad. Toch wordt er in Nederland te weinig aan het jeugdvoetbal gedaan. Ik denk dan aan meer aangepaste speelgelegenheden 27

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1987 | | pagina 29