een groot probleem. Dat vindt ook de scheids rechter want hij last de wedstrijd af, omdat het voor de spelers te gevaarlijk is om op dit veld gewoon te spelen. Ikvind dat de scheidsrechter goed heeft opgetreden, al is het voor al die mensen die meegekomen zijn naar Zweden wel sneu. Maar zoiets weet je natuurlijk ooknietvan tevoren. Nou ja, dan moeten we volgende week maar weer terug voor deze wedstrijd. Het is wel een teleurstellend weekje voor ons. Eerst Den Haag en dan dit in Malmö. We zien volgende week wel verder. Woensdag 11 maart We moeten om 16.15 uur aanwezig zijn in het spelershome voor de bekerwedstrijd tegen Sparta die om 20.00 uur begint. We zijn wel sterker dan Sparta maar we vergeten de kansen te benutten die we krijgen. Na de normale speeltijd en de verlening is het nog steeds 0-0. Penalties dus. Ook na de eerste serie van vijf strafschoppen is het nog steeds onbeslist. Nu moeten we om en om een strafschop nemenDe eerste moet ik nemen en ik mis hem. Ik schop hem zo hard mogelijk in, maar de keeper kiest de goede hoek. Ik denk: nu is het gebeurdmaar Stan is in een bloedvorm en pakt de laatste twee pingels. We zijn dus toch een ronde verder. Donderdag 12 maart Om 11.30 uur moeten we aanwezig zijn voor verzorging en training. Hierna eten we wat in het spelershome en vertrekken we naar Schiphol. Om half vier stijgen we op, voor de tweede keer richting Malmö. Gelukkig is het niet zo lang vliegen. Er gaan niet zoveel supporters mee als de eerste keer. Nadat we onze koffers opgehaald hebben en de douane gepasseerd zijn, gaan we naar ons hotel, hetzelfde als de vorige keer. Ik slaap weer met Peter op één kamer, 's Avonds diner en om 22.30 uur slapen. Vrijdag 13 maart 9. OOuur opstaan. 9.30uurontbijtenom 11.00 uur training in het stadion. Het veld ligt er goed bij op een paar plekken na, die of te hard of te zachtzijn. Naanderhalfuurtrainingzijn we klaar voor vandaag, 's Middags weer wat rust en om half vijf nog even naar het veld kijken. Daar vandaan gaan we naar een auto-show. Het is net zoiets als de RAI bij ons. Na het eten hebben we een besprekingWaarna 11

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1987 | | pagina 13