cuss Foto Rene van Keulen nog maar de vraag of het ook wordt opgepakt. Gelukkig gaat dat dit seizoen steeds beter, maar het kan nog steeds beter. Mijn plaats in Oranje ben ik inderdaad voorlopig kwijt, wat overigens terecht is. De interland tegen Tsjechoslowakije in Praag was van het hele elftal en van mezelf een hele slechte wedstrijd. In die tijd speelde ik bij Ajax ook niet best, dus heb je niets te eisen en val je gewoon afNu moet ikzien dat ik er weer bij komOp het moment gaat het goed met Oranje en is het niet meer dan terecht dat Michels deze ploeg handhaaft.' Europa-Cup Behalve nationaal gaat het dit seizoen ook internationaal aardig voor de wind. Vooral de fantastische thuiswedstrijd tegen Olympiakos staat iedereen nog vers in het geheugen. Gelukkig staat ons in maart opnieuw een Europa-cup knaller te wachten, want dat zijn toch de leukere wedstrijden van het seizoen. Kansloos is Ajax zeker niet in de volgende ronde al gaat het misschien wel wat ver om over een finale-plaats tesprekenjmaarwatzou het mooi zijn! II). Buiten dit onderwerp heeft Danny het nu ook nog even over zijn ambities. Danny: 'Bij Sparta had ik ook al een stuk of tien Europa-cup wedstrijden gespeeld, maar meestal lig je er dan na de eerste of tweede ronde uit. Net zoals bij Ajax de laatste jaren. Nu zitje er nog bij in maart en dat is toch heel leuk. Wat maakt dat internationale voetbal nou zo anders? Verhou dingsgewijs gebeuren er in en om zo'n wedstrijd meer dingen dan in een competitie-duel. De media zijn er al dagen van tevoren mee beziger is altijd veel publiek en tijdens de wedstrijden worden er dingen uitgehaald die in de competitie 11

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1987 | | pagina 13