GERALD'S CORNER éFÈÊk, Hallo Ajacieden, tl Dit wordt de tweede en tevens laatste keer dat ik persoonlijk jullie vragen ga beantwoorden. De vorige keer moet enorm geslaagd geweest zijn want we hebben weer erg veel vragen ontvangen. Hier komen dan jullie vragen met de antwoorden: Allereerst hebben we de vraag van de maand. Het zijn er dit keer wél twee geworden omdat ik geen keus kon maken: Met welke bekende vrouw zou je een avondje willen stappen? (Rob v.d. Pluym, Amsterdam) Tja, dat is een verrassende vraag, eeeh, Priscilla Presley, denk ik. (die speelt de rol van Jenna Wade in Dallas, JB) Heb je wel eens met voetbal een ruit ingeschopt? (Gert Jan v.d. Berkt, Klundert) - Vraag dat maar eens aan alle buren die ik in de loop der jaren heb gehad. Het zijn er legio geweest, in ieder geval. en dan de rest van de vragen: Hoe ervaar jij jezelf als voetballer, ik bedoel: Wat vind je zelf de mooiste momenten uit je carrière, en hoe denk je over wat andere mensen alle maal voor positiefs over je zeggen? - Ik doe normaal zoals iedere Nederlander m'n werk. Ik denk dat het lands kampioenschap één van de mooiste momenten uit m'n carrière was. Het is natuurlijk leuk als je veel positieve reacties krijgt maar het gaat ook wel eens minder en dan heb je de steun het hardst nodig. Op zo'n moment la ten veel mensen je echter al snel zakken, dat is wel jammer. Als je een reis naar eigen keuze mocht maken, waar ga je dan naar toe en met wie? - Ik zou dan met m'n familie naar Amerika gaan want daar heb ik een zus wonen die ik graag op zou willen zoeken. 25

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1985 | | pagina 27