perskaarten. Een employé van de RAI bestelde voor ons een taxi die ons naar Carlo Juliano zou brengen, de perschef van Napoli. De taxi zette ons op het trainingscomplex van Napoli af. Bij de ingang van het complex maak ten we al kennis met het manusje-van-alles en vriend van Rudi Krol, Seppe Alfredo. Hij zou ons later overal doorslepen. Seppe bracht ons naar het kan toor van Juliano. Op weg naar dit kantoor zagen we op het parkeerterrein een Golf staan waar net iemand uitstapte. Nooit was ik zo verrast. Uit die au to stapte Diego Armando Maradona. Voor mij de allerbeste voetballer van de wereld. Zonder lijfwachten, zonder opdringerige fans, zonder vervelende managers etc. Gewoon, Diego. Seppe begon meteen met Maradona te pra ten al lopende naar het kantoor. Later werden we voorgesteld aan Maradona, Celestini, Dal Fiume en Castellini. Meteen namen we de gelegenheid om wat foto's van Maradona te maken en gezellig wat met hem te praten. Vlot en tof stond hij ons te woord en spraken we af voor zondag na de wedstrijd. Juli ano, een klein druk baasje gaf ons de perskaarten en we werden door Seppe teruggebracht naar de RAI waar onze auto nog stond. Diego reed weg in zijn Mercedes. Deze missie was wonder-boven-wonder gelukt. Voorlopig kon het niet stuk. De wedstrijd Om half twaalf drentelden we al rond het stadion. Een beetje sfeer proeven en wat promotie-artikelen kopen. De wedstrijd zou om drie uur beginnen. Om één uur zouden de poorten van het stadion opengaan. En om kwart over één 17

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1985 | | pagina 19