ROB en WIL OJEVAAR dat je je iedere wedstrijd voor de volle 100% of meer moet geven als je je plaats tenminste niet kwijt wilt raken. Iedere wedstrijd hier is een belevenis voor me, want je speelt iedere keer in een voor mij nieuw stadion en tegen een club waar je nog nooit tegen gespeeld hebt. Maar ook iedere thuiswedstrijd is weer fantastisch vanwege de sfeer en het vele publiek (Manchester heeft tot nu toe (23/3) een gemid delde van 42.8000!!!!!, MvH). Ik heb ook verhalen gehoord dat er in Nederland de geruchten gaan dat het slecht gaat met mij hier en dat ik een tweede George Best aan het worden zou zijn, maar dit is echt niet waar. Ik zou gepasseerd zijn omdat ik te ruig zou leven enz. Dit seizoen ben ik twee wedstrijden gepasseerd geweest om dat ik wat minder speelde en heb ik nog eens vijf wedstrijden gemist door een blessure. Nu sta ik alweer een tijdje in de basis en dat hoop ik zo te hou den. Die vergelijking met George Best komt denk ik door dat interview in de VI door Johan Derksen. Hij beschreef in dat verhaal een hele dag met mij. Nou hij is hier 's morgens een paar uur geweest (hij vroeg mij toen of ik hem aan de andere spelers van Manchester wou voorstellen, wat ik overigens wel gedaan heb) en 's middags een tijdje. Alles bij elkaar misschien een uur of vier. Maar in dat interview beschreef hij een hele dag met mij en deed alsof ik iedere avond in bars hang. Er zijn bij Ajax ook al meer spelers die negatie ve ervaringen met hem hebben gehad. Maar ik ben misschien wel een klein mannetje maar ik pak die Derksen nog wel een keer terug. Een tijdje terug raakte Robson geblesseerd, vreemd genoeg verloren tijdens zijn absentie geen enkele wedstrijd terwijl je toch mocht verwachten dat het zonder hem wat minder zou gaan lopen bij ons. De rest van het seizoen heb ben we nog een zwaar programma (tot nu toe 23/3) speelde Jesper al 38 wedstrijden voor United, daar zitten de verschillende oefenwedstrijden nog niet eens bij; de gemiddelde nederlandse prof krijgt al kramp bij de gedach te) maar wedstrijden tegen ploegen als Liverpool blijven een fantastische er varing. Bij Ajax had je wedstrijden waarvan je vantevoren van wist dat je ruim zou winnen. Dat heb je hier nooit, hier zul je iedere wedstrijd moeten knok ken voor de punten. Het deed mij overigens goed om te horen dat het nu zo goed gaat met Wim Kieft, dat gun ik hem van harte. Met sommige Ajacieden heb ik nog wel eens contact. Met Ronald en Hans bel ik af en toe nog wel eens en Hans is hier met kerstmis nog geweest. Doe van mij in ieder geval de groeten aan alle spelers en supporters en wens ze veel succes!!!!! Bij deze dus. MARCO. groente en fruithandel alle soorten binnen- en buitenlands fruit en primeurs Vaste standplaats: Gelderlandplein Amsterdam-Buitenveldert 11

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1985 | | pagina 13