SOren Peter werd vorig seizoen plotseling geconfronteerd met buitenlandse inte resse; Bayern Leverkusen. De vorig seizoen flink opgeklommen Bundesligaclub, die barst van de ambi ties, had serieuze interesse maar schrok van 't prijskaartje wat het bestuur vliegensvlug op Peter plakte. Had Peter het graag gedaan? Peter: "Misschien wel. leder mens heeft denk ik een plan voor 't leven, ieder een heeft bepaalde ambities en welke voetballer wil er niet graag eens in het buitenland voetballen? Maar op dit moment heb ik het veel te goed naar m'n zin bij AJAX. Ik vóel me Ajacied en ik zal hier altijd blijven komen, net als So- ren. Maar als ik ooit de kans krijg dan wil ik ook eens in de bundesliga spe len, dat is voor mij de sterkste competitie van Europa." Peter speelt nu met Robbie voor zich i.p.v. Jesper. Dat moet heel anders zijn want iedereen kon zien dat Peter een binding had met Jesper in 't veld alsof ze buiten het veld getrouwd waren. Robbie en Peter liggen elkaar in 't veld nog lang niet zo goed; is het de bedoeling dat er weer naar een dergelijke verstandhouding toegewerkt wordt of gaan jullie gewoon overstag en komt Boeve niet zoveel meer buitenom? Peter: "Aad wil dat ik en Robbie zo met elkaar samen gaan spelen zoals het was met Jesper de afgelopen seizoenen. Kijk, het is érg verrassend wanneer steeds een back buitenom komt en die de bal van de linksbuiten, die naar binnen getrokken is aangespeeld krijgt. Je dwingt tévens hun rechtsbuiten om méé te verdedigen. Ik weet van mezelf dat ik steeds het juiste moment kies om op te komen maar als robbie dat bij Utrecht nooit zo gedaan heeft dan zal hij gewoon moeten wennen en dat heeft z'n tijd nodig, zo simpel ligt dat. Met Jesper klikte dat meteen, bij Rob duurt dat even maar... het kómt, dat weet ik zeker!" Jeroen. 17

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 19