ALLERLEI Schoonmaakbedrijf K. Van H©0S Helmholtzstraat 9® Amsterdam 020-936117 gratis voorrijden Voor grote projekten Alle werkzaamheden Tevens tapijtreiniging S.V.P. LIDNUMMER VERMELDEN bij verhuizingen, klachten e.d.; ook het adres van de afzender! Foto's spelers zijn vernieuwd! De post: Welke F-Sider wil er met mij pennen over Ajax en de F-side? G.J. Houweling, Vondellaan 11, Waddinxveen/////Alle spelers bedankt voor de mooie goals. Jesper: Good Luck! Marco van harte proficiat met je topscorerschap! Walter Meeuws, Ronald Spelbos en Rob de Wit welkom bij Ajax! Volgend seizoen weer kampioen! Marc Rombout/////Keje, we zullen je missen!!, alle AJAX- supporters/////Wie helpt mij aan video 2000 opnamen van PSV-Ajax (1-0) en Excelsior-Ajax (1-1). Vast bedankt en veel succes met jullie blad. F. Hordijk, Firmamentlaan 5, Eindhoven/////Wie verkoopt of leent aan mij VHS video opnamen van Ajax-Bayern München (1-2 en 4-0 E.C.), Ajax-A.C.Milan (6-0 S.C.), Ajax-lnter Milan (2-1 E.C. finale) en Nederland-Brazilië (2-0 W.K.'74). Andere banden ook goed, evenals boeken, clubbladen e.d. van voor '82. J.M. Koopman, Meeknapstraat 22, Brouwershaven, 01119-2097/////Welke Ajax fans willen met mij corresponderen (±17 jaar); mijn favorieten zijn Edo, Dickie en Johnny, ledereen krijgt antwoord (wel antwoordpostzegel!). Verder groetjes aan heel Ajax, speciaal aan Edo, Dickie, Johnny en Walter. Susan van de Vaart, Edisonlaan 2, Oosterhout/////Jerzy Borowiak, ul. Sienkiewicza 41/3, 58-310 Szczawno-Zdroj in Polen wil graag pennen met meisjes en jon gens in Holland. Fanatiek Ajax supporter, getrouwd met Margaret, dochter Evelin. Schrijft erg leuk in het Engels. Schrijven dus!!!/////Wie heeft er voor mij een close-up foto 13/18 cm. van Simon Tahamata? Welke meid van 18 t/m 25 jaar wil met mij corresponderen? Zelf ben ik 21 jaar. P.H. de Groot, Dr. Baverstraat 150 in Gorinchem/////Hallo, mijn favorieten zijn Hans, Edo en Willem. Zijn er nog meisjes of jongens van 18-30 jaar, die over hen b.v. met mij willen pennen? Ik heb ook nog actiefoto's.te ruil. Lia Spaans, Zandweg 228, Wormer/////Succes Ajax spelers, trainers en bestuur. We worden weer kampioen; Feyenoord zonder Cruyff is niets, alleen Gullit kan het ook niet maken. Sjon Verwey en de F-Side een sportief seizoen toegewenst van Casper van de Pad, Dissel 7 in IJsselstein/////Welke meisjes en jongens van 21 jaar en ouder willen met mij pennen? Ik ben 21 jaar en fanatiek Ajax sup porter. Veel groetjes alvast van Monique Steur, Singel 10-b, Wijk bij Duurste- de/////Ajax foto's te koop, o.a. Sonny, Keje, Jesper en Dick. (1.50 p.St.). Ook R. Jacketti en Frank Boeijen. Annemiek en Barbara Kleinbussink, Dorpsstraat 42 in Diepenveen. Postzegel bijsluiten. Heel veel groetjes aan Sonny./////Teruggekomen van m'n uitstekend bevallen vakantie in Brazilië 5

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 7