Bouwbedrijf Midreth bv ook klein en misschien is er qua snelheid niet veel verschil, maar het scheelt natuurlijk wel of je al wat langer in Ajax-één speelt". Feyenoord Overigens heeft ook Feyenoord een 'oogje' gehad op de Utrechter. De Stadion club, die het komend seizoen moet tonen dat ze ook zonder Johan Cruyff kam pioen kan worden, reageerde echter te laat als we een ochtendblad moeten ge loven. De Wit echter: "Persoonlijk heb ik niks gehoord van Feyenoord. Via een betrouwbare bron heb ik wel vernomen dat het belangstelling had, maar als ik moest kiezen dan koos ik toch voor Ajax. Dat trekt me meer. Het voetbal lijkt me veel mooier. Bovendien ben ik van kleinsaf aan altijd supporter geweest van Ajax". Zondag 24 juni vertrok Rob de Wit met onder meer Gerald Vanenburg en Edwin Godee voor een vakantie van twee weken naar Spanje. In de twee weken die hem nog scheidden voor de eerste trainingsdag bij Ajax (23 juli) ging hij nog wat aan zijn conditie en dergelijke schaven. Hoewel hij medio juni nog niet gespro ken had met De Mos, heeft hij van de oefenmeester een programma aan loop- en sprinttrainingen gekregen. Het afscheid bij FC Utrecht liet De Wit niet koud. Hij heeft een "leuke" afslui tende tournee achter de rug. "Ik ben een echte Utrechtse jongen, ben er ge boren en getogen en als je dan vertrekt, dan doet het je toch wel wat. Maar daar staat tegenover dat ik bij Ajax ga voetballen. Dat is toch het mooiste wat je je maar kunt wensen. Dus wat wens je nog meer?" Hans Janssen Café Restaurant „Lyceum" Voor gezelligheid en een goed glas bier Corn. Krusemanstraat 13-15, Amsterdam Telefoon 020-734826 Groot Mijdrechtstraat 11 - Postbus 112 3640 AC Mijdrecht Tel.: 02979-1928 - Telex: 18371 Midre NL 6

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 8