ALLERLEI Gelieve in Uw post altijd een adres te vermelden; helaas ontbreekt dit nogal eens! Bij klachten, adreswijzigingen en opzeggingen altijd Uw lidnummer ver melden; dit staat op Uw lidmaatschapkaart en op elk adresbandje. De post: Graag ontvang ik van Frits of een andere F-Sider informatie over de uitwedstrij den. Verder doe ik de groeten aan alle spelers en supporters van de F-Side; vooral aan de Chinees en Moe Bonnes. Ik wens Ajax een goede tijd toe. Cor Bouwman, Zuidhoef 52 in Gouda/////Allen de hartelijke groeten van Debby Merks uit Heemstede/////Wie kan mij helpen aan plaatjes van Marco van Bas ten? Ik wens heel Ajax maar vooral Marco veel succes. Groetjes aan Marco, Sonny, Gerald en Johnny. Brigitte Zaal, Meidoornstraat 2 in Roelofarendsveen Ajacied bedankt voor al de schitterende bladen van dit seizoen. Het beste supportersblad van Nederland zijn jullie! De spelers bedankt voor alle mooie wedstrijden en de vele goals. Jesper Olsen heel veel succes bij Denemarken en Manchester United. Bedankt Jesper, we support you! Marco proficiat met al je goals en je topscoreschap. Ajax veel succes in het komende seizoen. Mark Roose, J. van Goyenlaan 59, Vlissingen/////Ik ben 17 jaar en wil pennen met jongens en meisjes tot 20 jaar. Janny van de Voort, Abt-Moorsstraat 10, Hees- wijk-Dinther. Groetjes aan alle spelers; Marco gefeliciteerd met het behalen van de titel van topscorer. Verder de groetjes aan Betty, Sandra, Saskia, llonka en Monique en alle anderen. Ga zo door met jullie fantastische blad! Doei en de groetjes; succes volgend seizoen!/////Wie wil er met mij over Ajax schrijven? Ik ben 10 jaar. Sluit je een foto bij? Gert-Jan van de Berkt, Molenvliet 30, Klundert/////Gezocht, iemand waarmee ik naar de thuiswedstrijden van Ajax kan rijden. Wiljo Gubbels, Meerstraat 7-d, Puiflijk (Gld)/////Jesper, ik wens je veel succes toe bij Manchester, en dat je maar weer snel de oude zult zijn. Verder bedankt voor al het goede dat je bij Ajax hebt gedaan. De groeten aan Stanley, Frank, Gerald en speciaal Marco, onze topscorer. Frank van de Heuvel te Oss/////Wie heeft alle Ajacieden 1982? R. Martens, Jordaensdreef 37, Oud- Beyerland/III/Wij zijn 2 grote Ajax supporters en wij zoeken iemand met wie we mee kunnen rijden naar Ajax thuiswedstrijden. Eventueel willen we er voor betalen. Dus: ben je in het bezit van een auto, woon je in de omgeving van Utrecht, en wil je twee meiden (in het bezit van een seizoenkaart) meenemen, bel of schrijf dan naar Marina van Nimwegen, Heycoplaan 62, Breukelen, 03462- 4672/////Ria en Jan de Wit uit St. Oedenrode feliciteren we hartelijk met de geboorte van hun dochter Anne. Samen met jullie andere kinderen Maartje en Greetje heel veel geluk/////Echtpaar Buitenhuis uit Krommenie proficiat met Uw 25-jarig huwelijk en nog vele gelukkige jaren!/////Bianca Mion en Frans Walinski proficiat met jullie huwelijk. Heel veel heil en zegen in jullie nieuwe woonplaats Nieuwenhagen/////Te koop aangeboden videobanden met Ajax wedstrijden 1982-1983, en Johan Cruyff nr. 14, op VCC 2000 systeem. Carlo Teeuwisse, Philipslaan 79-b, Roosendaal, na 17.00 uur: 01650-55158///// Marco, gefeliciteerd met het behalen van topscorer-eredivisie. Jesper good luck in Engeland. Walter, Ronald en Rob welkom bij Ajax. Ajax is onze glorie - Ajax is onze club. Sylvester van Leeuwen, Thorbeckelaan 95, Pijnacker/////Te koop aangeboden: Ongeveer 14 boeken van Kuiphof en Molenaar over EC en WK voetbal en boeken over wereldsterren. Eind jaren 60, begin jaren 70. Voor de 3

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 5