Verjaardag Om drie uur moet-ie voetballen, met het tweede tegen AA Gent. Om twee uur van huis weg dus. Kate (z'n vrouw) komt Frank vragen wanneer hij tijd heeft de nieuwe tafeltennistafel in elkaar te zetten. Z'n tweelingdochters blijken de dag erop jarig te zijn en worden door vader en moeder verblijd met een tafeltennis tafel. Aangezien Frankie na de wedstrijd naar de verjaardag van Andersen (een andere Anderlecht-Deen) moet, dan niet voor tienen thuis is en het op dat mo ment reeds twaalf uur is, moet dat (nee hè) nu maar eventjes gebeuren. Tjeerd en ik zullen wel "even" helpen. Lieve hemel... Met twee man zou het zo'n twee uur werk in beslag nemen volgens de Belgische (dót wel) gebruiksaanwijzing. Afijn wij waren allen niet-Belg en we waren met z'n drieën dus dat moest in een uurtje te doen zijn. Het eindresultaat was verbluffend: tegen een uur of twee móesten we dus weg en waren we nét bezig om hem maar uit elkaar te halen. Niet dat we al klaar waren, oh nee; we waren nog niet op de helft toen we con stateerden dat we vanaf het begin de verkéérde bouten hadden gebruikt en juist die bouten hadden we op dét moment nodig... Arme tweeling! Een andere Frankie Wij moesten weg en lieten een restje tafeltennistafel hulpeloos achter. Frankie zou wel vóórrijden, Tjeerd vroeg nog vergeefs of Frankie niet te hard zou rijden (we hebben al eerder kamikaze toestanden meegemaakt, hè Gerald!!). Frankie hanteerde echter voor de term "hard" andere normen dan Tjeerd dus het werd

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 12