ALLERLEI Wij zoeken jongens van 16 t/m 19 jaar, die met ons willen pennen over Ajax en andere dingen, de groetjes aan Hans, Marco en Sonny, lona Bouwmeester, Rommelmanstraat 9, Heino en Regina Harmsen, R.J. Vogelaarstraat 5, Leme- lerveld/////Groetjes en veel succes aan alle Ajax spelers, vooral Keje en de leden van zijn fanclub. Henny Doeland van Paridon/////Wie heeft er een grote poster van Edo Ophof; ik wil betalen of ruilen (vermeld je favoriet). Reinald Boe ren, Amperestraat 30, Roosendaal./////Ik zou graag willen pennen met jongens en meisjes van 19-21 jaar over Ajax. Verder groetjes aan Johnny en Marco. Mariëlle van de Nieuwenhof, Jozef Israëlskade 40-2e, Amsterdam///// Te koop exclusieve voetbalsouvenirs; eenmalig! Sjaal Scotland, Nottingham Forest, zijden sjaals van 9 Engelse clubs, FC Zurich, vaan van Scotland, Bor. Dortmund, HSV, Arminia Bielefeld, FC Zurich. Bod naar Big Tim, Troelstralaan 44, Zutphen (postzegel voor antwoord bijsluiten). Liefst totaalverkoop (prijs 95,00 excl. verzenden)/////Gevraagd foto's van Ajax en ander voetbal. Kopen of ruilen. Ook ben ik geïnteresseerd in buitenlandse foto's. J. Janssen, Aals meerweg 35-2e, Amsterdam/////Wie heeft er nog fotomateriaal over Jesper Olsen? Ik ben een trouwe fan van Ajax en lees de Ajacied met veel plezier. Jes per, hartelijk bedankt voor het mooie spel bij Ajax. Veel succes toegewenst in Engeland en in het Deense elftal. Astrid Hollander, Langestraat 40 in Deventer. De groetjes aan het hele Ajax team!

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 9