JESPER EN GERALD: DE POPULAIRSTE AJACIEDEN IN '83 *84!!!!! Veel later dan de bedoeling was is hier de uitslag van onze verkiezing 'de popu lairste Ajacied'. De reden van het zo lang uitblijven van deze uitslag is de volgende. Sinds eind vorig jaar liep deze verkiezing uit op een tweestrijd tussen Gerald en JesperDan lag Gerald weer een paar punten voor, dan lag Jesper weer een paar punten voor. Het ging dus gelijk op. Omdat wij het een raar idee vonden om twee spelers gelijk te laten eindigen besloten we de verkiezing te verlengen. Maar ook in deze verlenging kwam er geen verschil boven water, zodat Jesper en Gerald gelijk zijn geëindigd in deze verkiezing. Voor Jesper is dit dus al de tweede keer nadat hij het vorig jaar ook al was. Zo blijkt ook dat alle negatieve publiciteit niet al teveel invloed heeft op populariteit van spelers, want Jesper (i.v.m. transfer naar Manchester U.) en Gerald (i.v.m. zijn volgens de pers slechte presteren) kwamen de laatste tijd vaak negatief in de publiciteit. Toch blijven het twee ju weeltjes van voetballers en het is dan ook terecht dat ze zo hoog zijn geëindigd. Ook de hoge klassering van Marco van Basten is volkomen terecht want hij doet waarvoor hij staat: nl. scoren, en daarbij is hij voor een spits ook erg technisch wat ook wel blijkt uit verschillende doelpunten van hem wat bepaald geen intik- kertjes waren (zoals bv. tegen Feyenoord). Marco is dan voor ons een van de favorieten voor volgend seizoen. Tenslotte iedereen nog bedankt voor het sturen van zijn of haar top-3, we kregen dit jaar twee keer zoveel inzendingen als vorig jaar. Hopelijk doen jullie volgend seizoen ook weer mee. Onderstaand vinden jullie de uitslag van de verkiezing "de Populairste Ajacied" 1983-84. Achter de naam vind je het percentage van het totaal te behalen pun- tenaantal, dat de speler in kwestie wist te behalen: 1. Jesper Olsen 25% 1. Gerald Vanenburg 25% 2. Marco van Basten 20.2% 3. Peter Boeve 11,4% 4. Dick Schoenaker 4,9% 5. Sonny Silooy 2,8% 5. Edo Ophof 2,8% 6. HansGaljé 2,1% 7. Keje Molenaar 1,4% 8. Jan M0lby 1,2% De overige spelers haalden samen 3,2% van de stemmen.

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 5