'n VOL TREFFER 1DODI miM O '3 Sfr Uitgeverij Nuyenburglaan 24 -1701 AL Heerhugowaard Tel. 02207-42844* Postbus 281 1700 AG Voor gezelligheid en een goed glas bier Café Restaurant „Lyceum" Corn. Krusemanstraat 13-15, Amsterdam Telefoon 020-734826 In het interview met Felix (vorige Ajacied) stond o.a. de passage: "De manier waarop Johan behandeld is laat zich moeilijk charmant noemen". Dhr. Harmsen reageerde snel en hierbij nogmaals: dit stukje gaf aan (in zijn geheel dan), waar om het overgrote deel van de pers niet erg pro Ajax is. Er stond trouwens duide lijk bij: "mezelf daar niet bij rekenend". We zijn natuurlijk wel blij, dat het be stuur de Ajacied bijzonder aandachtig leest! Nieuwe foto's in de artikelenlijst van Winny Haatrecht, Wilco van Buuren, John Bosman en Willem Kieft. Stanley Menzo wordt door ons nog op de gevoelige plaat voor jullie vastgelegd. Wil je een nieuwe foto van Keje Molenaar (met nieuw kapsel en gehurkt), dan kun je gewoon het art.nr. vermelden met tussen haakjes: nieuw. Een buitengewoon hartverwarmend applaus was er voor Felix Gasselich na zijn wissel bij Ajax-PSV. Het publiek weet zijn inzet en karakter duidelijk te waar deren, blijkt wel. Onmiskenbaar een duidelijk signaal naar die lieden, die hem bij tijd en wijle ongenadig proberen onder uit te halen m.b.v. de pers! Laten we hopen, dat ze het begrepen hebben. Felix, onze steun heb je! Terwijl het Engelse voetbal grote triomfen viert in Europa, zakt het Nederlandse voetbal al verder weg in het moeras. Er loopt dan nog een Johan Cruyff rond in Nederland en in het begin van de competitie onze Jesper Olsen, maar die staan dan ook wel op een eenzame hoogte. Meerdere wedstrijden waren bedroevend slecht. Nu ook de toeschouwers gaan weg blijven, worden veel clubbesturen wakker en ziet men het belang van supporters in. Nog veel te vaak wordt er uitsluitend over supporters gepraat; niet mèt supporters. De afstand is vaak veel te groot tussen de gewone supporter en de zgn. "prominent". In de P.S.V. supporter lazen we over P.S.V.-Feyenoord: "Het ere "schavot" zat overvol met alles wat maar prominent dacht te zijn en zij die in allerlei organen over het voetbalvanda lisme spreken hoorden onder het genot van een sherry alleen de politie sirenes. LT' LANGE öj 5 NIEZEL ^STERDfc* Sfeervolle Oar-dancing in hartje Amsterdam Regelmatig speciale dans/muziekavonden o a Latin-American Tevens zaalverhuur voor bruiloften party sen recepties voor reservering 020-316766 265104 PENNY BAR lange Nlezel 13. Amsterdam 8

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 10