Felix Gasselich: „ééns de Europa-cup" "Felix beschikt in ieder geval over een goede conditie", zuchtte Tjeerd toen we moeizaam onze weg naar de bovenverdieping zochten. Boven aangekomen aanschouwden we een Oostenrijks aandoende woonkamer. Net of we boven aan de berg in een berghut belandden. Onderweg hadden we het er nog over gehad, Tjeerd en ik. Waarom gaat Gasselich toch in het centrum wonen en niet lekker rustig in Diemen bij "de rest" van de jongens. De Denen hebben altijd geprofiteerd van deze mogelijkheid; je hebt wat aanspraak, je zit vlak bij het sta dion, het is "redelijk" rustig. Kortom, je went er veel makkelijker. Een deel van dit onbegrip werd weggenomen door het riant en sfeervol ingerich te bovenhuisje. Een flat in Diemen zou te groot geweest zijn en het zou boven dien nog een poos geduurd hebben alvorens hij daar in kon trekken met zijn aan trekkelijke vrouw. Felix: "Het is geweldig hier, ik hou van de stad, van de drukte. Je zit overal dichtbij, bij de winkels, bij AJAX en... bij de bioscoop want daar gaan we veel naar toe. Deden we in Wenen ook, veel naar theater, écht ontspannen. Hier zijn we nog niet in het theater geweest want dat gaat toch iets te snel en ze zullen alleen, omdat wij in de zaal zitten heus niet langzamer gaan spreken, denk je wel? Mijn vrouw; ze heeft totaal geen heimwee, ze praat veel met de "onder buurvrouw", die spreekt Duits. We zijn hier getrouwd en hebben dat per brief aan onze ouders laten weten, gewoon lekker stil en vlug trouwen, zonder poes pas. 7

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 9