De post: Te leen, te huur of te koop gevraagd: videobanden Betamax van de E.C. finales (71, 72, 73), W.K. finale (1972) en SuperCupfinales (73, 74). Ook de Ajax-Feyenoord van 18-9-83 (8-2) en van de W.K. '74. Betsy Hopman, Kortenaerlaan 33, Harderwijk, 03410-20570./////lch würde sehr gerne mit einem Mitglied aus Eurem Fanclub in Kontakt treten. Ich bin Fan von S.G. Wat tenscheid. A. Heuchel, Graf Adolfstrasse 3, 4630 Bochum 6, B.R.D./////Nico Zuidhoek uit de Van Der Veldstraat 54 wordt verzocht zijn woonplaats op te ge ven bij de Hans Galjé Fanclub, Postbus 25, Scheemda/////Wie heeft er voor mij een foto van Tscheu La Ling? Ik betaal! De groeten aan alle Ajax spelers en ga zo door met jullie fantastische blad. A.P. Vroegh, Cultuursingel 21, Bidding- huizen/////Hetty en Judith, leuk dat jullie lid zijn geworden. Groeten aan alle Ajax spelers, vooral Marco, Jesper en Peter. Hassie veel beterschap! Simone de Jong/////Wie kan mij helpen aan foto's van Jesper, Tscheu, Soren en Frank bij Ajax? Bedankt Jesper, voor alles!! Ik hoop datje weer gauw op de been bent! De groeten aan alle Ajacieden. Ciska Kroon, De roggebloem 2, Zaandam///// Henk Hanekamp zoekt meerijders vanuit Deventer en omgeving naar Ajax thuis wedstrijden. Verder doet hij de groeten aan Dick Schoenaker, omdat hij hem bewondert; iedere wedstrijd weer de kracht van Ajax! En zijn Ajax maat Rene Hendrix van vak G de groeten. Ga zo door met de Ajacied: te gek gewoon!!! Folkmarstraat 24, Deventer/////Succes Jesper met het Deense elftal en in Engeland, Erik Lamers/////lk zoek jongens en meisjes van 16-18 jaar oud, die met me willen pennen over Ajax en alles wat met voetbal te maken heeft. De groetjes aan Peter en Marco. Betty Epe, Touwbaan 28, Harderwijk/////Wij zoeken een vrijwilliger voor een fanclub van Jan Mplby, 20 jaar met ervaring. Liefst omgeving Delft en met auto. Schrijf naar Jeroen van de Schuur, Waller- straat31, Delft, 015-120357/////Jesper, ik wens je veel succes bij Manchester United. De groetjes aan Marco, Sonny en Gerald. Coby Haak. 3

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 5