'n Vf.L- TROTER DODI ÏÏ11ED1A maakt mij niets uit om ze te geven maar ik vroeg me wel eens af wat ze met al die handtekeningen moeten. Als je ook de hoeveelheid post vergelijkt met toen ik bij Ajax speelde; bij Ajax kreeg ik zo'n vijftig brieven per dag en als ik er nu twee krijg is het veel. Het grote verschil wat betreft de supporters bij Ajax en bij Pisa vind ik dat ze daar altijd trouw blijven. Als je bij Ajax een wedstrijd minder speelde dan komen er meteen veel minder toeschouwers, maar in Italië zit er de volgende wedstrijd weer net zoveel publiek. Pisa heeft gemiddeld zo'n 20.000 toeschouwers, dan zit het gezellig vol maar tegen clubs als Roma of Juventus komen er zo'n 40.000. Met dat gemiddelde van 20.000 is Roma één van de minst bezochte clubs uit de Serie-A(Ere-divisie). Voor een uitwedstrijd gaan we altijd een dag eerder weg omdat de afstanden zo groot zijn, meestal gaan we dan op zaterdag, met het vliegtuig weg. Dan trainen we daar wat en gaan dan naar het hotel, de volgende dag is dan de wedstrijd. Zo zijn er meer dingen waaraan je moet wennen zoals de trainingen hier. Het is hier veel atletiek en krachttraining en veel minder met de bal dan in Nederland. Ik volg de prestaties van Ajax nog steeds en het valt me mee dat ze nog zo goed presteren met zo'n jonge ploeg, maar je kunt toch zien dat ze een leider mis sen." Het viel ons op dat Wim een erg ontspannen indruk maakte, veel meer ontspan nen als de in zijn laatste maanden bij Ajax. Het is duidelijk dat hij het naar zijn zin heeft in Pisa. In de krokusvakantie constateren we bij de trainingen weer, hoe idioot en hysterisch vele supporters zich gedragen hier; de spelers hebben erg veel over last hiervan. Italië is zo gek nog niet! Marco Voor gezelligheid en een goed glas bier Café Restaurant „Lyceum" Corn. Krusemanstraat 13-15, Amsterdam Telefoon 020-734826 Uitgeverij Nuyenburglaan 24 -1701 AL Heerhugowaard Tel. 02207-42844* - Postbus 281 -1700 AG jj» LANGE O) NIEZIL mfy Sfeervolle Dar-dancing in hartje Amsterdam Regelmatig speciale dans/ muziekavonden 0 3 Latin-American Tevens zaalverhuur voor bruiloften, party sen recepties voor reservering 020-316766 265104 PENNY BAR Lange Nlezel 13. Amsterdam 23

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 25