De verkeerspolitie deelt ons mede, dat de verkeerslichten Ajax stadion richting Hilversum niet anders gezet kunnen worden i.v.m. de ernstige overlast voor de bewoners van de Gemeente Diemen. Het Ajax trainingskamp in Benidorm verliep niet al te soepel. Eerst een zeer lange reis via Madrid en Valencia!!!!), toen was er geen bagage en het hotel was niet bepaald je van het. Het enige positieve was de muziek van Jesper. Kleding van FC Groningen en schoeisel van een plaatselijke club; twee maten te groot zodat je, als je hard liep en plotseling stopte, je de schoenen achterstevoren had zitten. Alles bijelkaar een erg armzalige organisatie dus. Frank Arnesen zit het niet bepaald mee. Ondanks het verwijderen van wat gruis bij de knie is de pijn weer teruggekeerd en houdt hij rust. Fanatiek volgt hij de verrichtingen van Ajax en was hij aanwezig bij Ajax-Feyenoord en Feyenoord- Ajax. Een duidelijk Ajax hart dus! Heel veel sterkte, Frank. Onze excuses voor de chaos rond de kaartverkoop Ajax-Feyenoord. We kregen via dhr. Hulscher voor 1 Vi (ja,ja) van ons ledenaantal kaarten. Of dit nu kwam door ziekte van Peter Hoefslag van de administratie of door iets anders, weten we niet, maar het was een puinhoop. We protesteerden inmiddels fel bij het bestuur, maar kregen geen reactie helaas. Tijdens de chaos zegde dhr. Bartels ons toe een en ander te regelen na ontvangst van onze brief. We wachten af en blijven gewoon bij dhr. Hulscher met de kaartverkoop. Het allerergste is dan, dat je op de wedstrijddag weer zwartverkopers ziet lopen met pakken kaarten en een maal binnen gekomen constateert, dat het stadion niet eens uitverkocht was! De kaartverkoop voor uit- en thuiswedstrijden berust voor ons bij dhr. Hulscher. Hij heeft een uitgebreide ervaring en goede kontakten, hetgeen in deze business bijzonder belangrijk is! U stuurt aan Sigarenmagazijn Hulscher, Halve Maansteeg 21 te Amsterdam een gegarandeerde girobetaalcheque, een groene bankbetaalcheque of een blauwe bankeurocheque. U tekent de cheque, vult geen bedrag in, schrijft bij begunstigde: „sigarenmagazijn Hulscher" en vult Uw kaartnummer in op de cheque. Bij de girobetaalcheque rechts onder voorop de cheque, bij de betaalcheque niets en bij de eurocheque achterop. Daarbij een briefje met Uw wens (tijdig insturen voorkomt teleurstelling) èn een antwoord- envelop met een postzegel. Wilt u niet dat de kaarten aangetekend worden verzonden, dan dient U dit duidelijk te vermelden. Anders komen ze aangetekend en kost U dat f 6,50 extra. Worden ze normaal verstuurd, dan is dat Uw risico natuurlijk. Bij iedere bank of giro kunt U een rekening openen en cheque's aanvragen; zonder cheque's moet U tijdig bellen en vragen wat ze kosten. Dit houdt een risico in natuurlijk, want de prijzen zijn vaak laat bekend. U kunt dan het bedrag snel overmaken en na ontvangst komen de kaarten. Levering is altijd na ontvangst van het geld!!!!! Het telefoonnummer is 020-237835. BOVENSTAANDE REGELS GELDEN VOOR ALLE AJAX UIT- EN THUISWED STRIJDEN Onze doelstelling is en blijft als voorheen: het positief promoten van de voetbalclub Ajax en haar spelers. Wij brengen 10 x per jaar een blad uit, behandelen post en helpen de spelers met kleurenfoto's en post. De A-selectie- 7

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 9