De Ajacied öfl ALLERLEI Verschijnt 10x per jaar Nr. 2-1984 Datum postmerk Dick Schoenaker, de longen èn de captain van Ajax. Verzet ongelooflijk veel werk in het elftal, geeft leiding en is door het vertrek van enkele routiniers ineens de oudste speler! Karakter en vechtlust en de wil om te winnen sieren hem en maken hem tot een échte Ajacied. Trouw en eerlijkheid staan bij hem hoog in het vaandel. Altijd een vriendelijk woord voor de supporters, wat hem een grote schare supporters oplevert. Zeker in 'interviews erg positief en opbouwend bezig de naam van Ajax hoog te houden. We support you, Dick! De post: Bedankt Jesper en veel succes in Engeland en met het Deense elftal. Erk Lammers////Hans gefeliciteerd met je verjaardag en Gerald ook al vast. Verder de groeten aan Marco en Sonny. Cassandra den Boer////José en Yvonne Bakker wensen Ajax en ons veel succes, beterschap voor Hassie en dhr. Bartels, de groeten aan Gerald, Marco en Sonny. Jesper, veel succes in Engeland. Wij zullen je missen, kleintje!////Posters van Ajax spelers te koop gevraagd. Groeten aan alle spelers en Hassie en Aad. Gerrit Eeftink, Fokkerstr. 7, Markelo////Jesper veel succes bij Manchester United. We zullen je missen. Nel Dobbelaar////Wie heeft voor mij het boek 75 jaar Ajax te koop? W. Kruithof, Ruigendijk 29, Oudenhoom////De groetjes aan llonka en Janet. Ik wil pennen met jongens en meisjes van 16-20 jaar over Ajax. Mijn hobbies zijn lezen, brieven schrijven en krijgen. Monique Roelofs, Staringstraat 89, Oss. Succes////De groeten aan Gerald, Marco en Peter. Jesper veel succes bij Manchester United. Gert Jan van de Berkt////lk ben een leuke jongen van 17 jaar en helemaal gek van Ajax. Welk knap/leuk meisje wil met mij pennen? 15-19 jaar! Liefst pasfoto. Groeten aan het hele team. Jesper, Good Luck, vlo!!! 1

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 3