mum, Am Ik t C'l\%W ok uèmér^i &4f <2*^ SUPER AJACIED Peter Boeve krijgt van ons de allerhoogste onderscheiding uitge reikt: voor ons is hij de Super- Ajacied! Het is de eerste keer, dat deze onderscheiding wordt verleend en wel om de onderstaande redenen. Peter is allereerst een prima voet baller, die het na een moeilijke beginperiode helemaal is gaan ma ken. Met een enorme vechtlust ging hij aan het trainen en ook leefde hij helemaal voor het voetbal. Zo be reikte hij de top en vooral de afgelopen seizoenen speelde hij wer kelijk perfekt. Een prima linksback, die buiten het verdedigen ook nog wat anders kan. Peter kennen we als een snel opkomende back, die met een juiste voeding van achteruit erg veel gevaarlijke voorzetten kan ge ven. Samen met Jesper op links een fantastisch duo en levensgevaarlijk. Voor de supportersclub was en is Peter dé prima speler bij uitstek. Direkt vanaf het begin betrok hij ons overal bij, overlegde hij met ons en deed hij bij ons het besef groeien, dat een supportersclub ook bij Ajax wel degelijk een essentieel iets is. Peter is volstrekt eerlijk tegen ons, heeft een gouden karakter. Uren lange gesprekken en vele kontakten bevestigen het beeld wat we al van hem hadden: hij is een bijzonder fijne gozer en van groot belang voor de supportersclub. Vandaar deze onderscheiding nu: het ga je goed Peter. In al die jaren ben jij de eerste speler, die deze onderscheiding voor de volle 100% verdient! 18

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 20