nTK&FER RODlïïltDlA O '3 4 trainersstaf anderzijds schijnen de laatste weken niet van de lucht. Spelers die elkaar op de training het liefst naar het voetbalwalhalla trappen, trainers die hun werk té goed doen en een verliespunt bij Excelsior deden ons concluderen dat het slecht gaat met onze club. Hoe anders echter denkt Dick over het huidige team en de huidige situaties. De hele avond hebben Tjeerd en ik met open mond het twee uur durend relaas van Dick Schoenaker gevolgd. En (refererend naar Harrie Vermegen en Henk Spaan) wij hadden de positieve man gevonden! Ben je blij dat Ajax-Feyenoord is afgelast? -Nee helemaal niet, hoe kom je daarbij? Ik was zelfs zwaar teleurgesteld als zo'n wedstrijd wordt afgelast. Je leeft er toch een hele week naar toe maar inderdaad waren de omstandigheden voor de spelers en de toeschouwers té slecht om de wedstrijd door te laten gaan. Je was niet bang? -Nee hoor, zij moeten bang zijn. Ze zullen heus nog wel enige tijd tegen die 8-2 aanhikken maar dat zegt niets over de volgende Ajax-Feyenoord. Definieer Ajax eens; rafel het eens uit. Ajax is een ploeg van jochies die dan weer de sterren van de hemel spelen en dan weer zakken tot een niveau waarop ze nog moeilijkheden krijgen tegen degradatie-clubs. Dat is voor een jonge ploeg vrij normaal en dat wordt alleen beter door rijping, Johan kon zo'n rijpingsproces versnellen maar nu is Ajax in 't veld vrij stuurloos. We gokken dan ook vaak op een individuele speler die de vorm van de dag heeft. Soms is dat Gerald, dan weer Jesper of Marco, dat is het grote verschil tussen een talent en een topper. Een topper speelt altijd voor een zes maar vaak voor een acht of negen. Dat hebben onze jonge jongens nog niet in die mate; of ze zijn niets óf ze zijn alles. Voor gezelligheid en een goed glee bier Café Restaurant „Lyceum" HV. Corn. Krusemanstraat 13-15, Amsterdam Telefoon 020-734826 Uitgeverij Nuyenburglaan 24 -1701 AL Heerhugowaard Tel. 02207-42844* - Postbus 281 -1700 AG La* langt nj NIEZll -fe Sfeervolle Dar-dancing in hartje Amsterdam Regelmatig speciale dans muziekavonden o a Latin-American Tevens zaalverhuur voor Druiloften, party sen recepties voor reservering 020-316766 265104 PENNY BAR Lange Niezel 13. Amsterdam 14

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 16