spelers ontvangen gratis ieder jaar kleurenfoto's en we helpen hen met hun post. De C-selectiespelers kunnen gereduceerd foto's bestellen. De kosten van deze activiteiten komen uit de contributie/artikelenverkoop. Op deze manier binden wij vele, veelal jeugdige, supporters aan Ajax, die wij later op de tribune hopen te begroeten. Ajax is en blijft onze glorie, onze club. Het beloofde interview met Frank Rijkaard is door hem zelf afgezegd vanwege zijn problemen, zoals hij ons meedeelde. T.z.t. komt hij weer aan bod. Heel veel sterkte en kracht wensen we Hassie van Wijk en dhr. Bartels, die in Den Haag gewond raakten. Enkele jaren geleden zijn wij nog eens gevlucht van een supporterstournooi en sindsdien doen we niet mee aan tournooien, waar Den Haag speelt. Van Ajax spelers hoorden we ook nu weer, dat de sfeer grimmig anti-Ajax en anti-Joods was. Wij hadden indertijd dezelfde ervaring. Spugen en schelden en dan nu die dug-out; Ajax doet er beter aan voortaan scherper te selecteren, waar men oefent. Gegadigden zullen er genoeg zijn en het mag toch als bekend worden verondersteld, dat speciaal Den Haag supporters ons zeer anti gezind zijn! Verder in dit blad de mening van Clenn Hoddle over Denemarken. Glenn kon dit jaar voor weinig weg bij Tottenham en waren zijn salariseisen niet zo hoog geweest, dan hadden we hem wekelijks kunnen bewonderen. De fotosjaals zijn qua levering aan vertraging onderhevig; nog even geduld s.v.p. De reactie op enkele verrukkelijke Vanenburg bewegingen vanuit voornamelijk de Reynoldstribune (het „Tscheu La Ling vak") doen onze kleine baltovenaar duidelijk goed. Gerald Brasil Vanenburg: wat een technishe perfectie legt hij op de mat. De vaak openlijke kritiek op spelers na een wedstrijd kan ons insziens beter intern uitgesproken worden. Spelers mogen dit niet via de pers, dan moeten bestuur en technische staf zich hier ook aan houden! Alle Engelse T.V. zenders brachten het nieuws, dat Kevin Keegan gaat stoppen met voetbal, groots. In gesprekken hierover werd hij qua voetbalkwaliteiten niet bij de grootsten gerekend. De allergrootsten zijn nl. volgens de Engelsen Johan Cruyff, Pele en Best. En dan beseffen we ineens weer ten volle, hoe idioot dat Feyenoord shirt hem staat. Johan had zijn carrière bij Ajax moeten beëindigen. Dick praat hier ook nog over in zijn interview elders in dit blad. AJAX IS ONZE GLORIE - AJAX IS ONZE CLUB 9

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 11