De post: Vanwege de hoeveelheid brieven hebben we een en ander moeten in korten en moest een deel vervallen. Hans Galjé fanclub kan nog best wat leden gebruiken. Schrijf naar Postbus 25 in Scheemda en sluit een postzegel bij voor informatie/////Ga zo door met jullie fantastische blad. Het interview met Frank Arnesen was geweldig; ik hoop ook nog op zo'n lekker groot interview met onze allergrootste baltovenaar Tscheu La Ling. Gelukkig is de winterstop ten einde en kunnen we weer wekelijks van een geweldige pot voetbal genieten van Ajax. Marcel van Dijk/De groeten aan het hele Ajax team en Jesper veel sterkte bij Manchester United. Ga zo door met jullie erg goede blad! Karin van Geffen/////De groeten aan alle Ajax spelers, speciaal aan Marco, Gerald en Hans. Ajax succes voorde komende wedstrijden. Anja van Schuppen/////Jes- per, héél veel succes bij Manchester United, al zie ik je met tranen in m'n ogen vertrekken, maar we'll never forget you, wherever you are. Verder wens ik Ajax veel succes toe want met zo'n fantastische ploeg móet je Kampioen kunnen worden. Mirjam Rijpkema////Wie heeft voor mij VHS videobanden van Ajax wedstrijden, met name E.C. wedstrijden in de gouden jaren. Uiteraard tegen betaling. G. Halbersma, Geins 22, Wommels/////Gert Mondria, Vaarkamper- engweg 36, Lunteren zoekt foto's van Ajax spelers en oud spelers/////Wie wil er met mij pennen? Ik ben 12 jaar. Hobbies zijn voetbal, dus Ajax! Brieven met pasfoto naar Maurice Vos, Lutseweg 21, Hoogerheide. Groetjes aan Sonny en Marco/////Wij wensen alle Ajacieden een gezond, gelukkig en sportief 1984 toe. Verder wensen wij Jesper veel geluk en succes toe bij Manchester United. Esther en Corina!/////Groetjes en veel geluk in het nieuwe jaar, speciaal aan Sonny, Gerald, Jesper, Johnnie en Marco. Jesper veel succes in Engeland en Marco veel beterschap. Mary Lutgens/////Wie heeft er nog stickers, posters, krantenknipsels of foto's met handtekeningen voor mij? Casper van 't Port, Dissel 7, IJsselstein. De groeten aan alle Ajacieden, vooral Jesper, Jan en Sonny. We gaan in de Kuip winnen!/////Groeten aan alle Ajax spelers, vooral Jesper, Gerald, Ronald en Hans. Jesper veel succes bij Man. Utd. Johan Dijkstra. Veel succes met "de Ajacied Mededelingen: Erg veel heel aardige en lovende brieven ontvingen we op het interview met Frank Arnesen, die nog steeds een warme plaats inneemt in vele Ajax harten! Onze dank gaat uit naar Hans Janssen, die dit interview verzorgde en ook al onze statistische vragen beantwoordt, de "Uitgeperst" rubriek ver zorgt enz. enz. Bedankt, Hansl/Alle Kerst- en Nieuwjaarswensen (enorm dit jaar!) met een duidelijke afzender er op kregen een kaart terug met Jesper en Gerald samen; zij die deze foto ook willen hebben, kunnen die kopen onder nr.8; de nieuwe foto van Frank Arnesen in Anderlecht shirt staat onder nr. 17. Beiden zijn erg leuk en zeker vooreen Ajacied de moeite waard!!!!!/De Gemeentepolitie Amsterdam heeft onze klacht n.a.v. klachten van supporters over te trage ver keerslichten op de weg Diemen-Hilversum doorgespeeld aan de Rijkspolitie te Diemen. We wachten af./Heel veel brieven over het afscheid van onze Deense lieveling Jesper Olsen. Met hem hebben we over een paar maanden een uitge breid interview over het hoe en waarom van zijn vertrek. Al jullie goede wensen vergezellen hem richting Engeland. 3

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 5