'n VOL TREFFER DCO I1TDIA O 3 -Sr grijpt dat iedereen, inclusief onze trainer, Rinus Michels, veel pret beleefde. Be halve Ben dus, die uiteindelijk de muts van zijn hoofd deed en de muis zag. Zonder ook maar iets te vragen kwam hij op mij af en ik heb toen voor mijn leven moeten rennen. Via de trainingsvelden, om het stadion heen, de Middenweg over en Betondorp in. Het restaurant in het Ajax-stadion heeft nog zeker veer tien dagen last gehad van onze muizengrap, want koeken en kazen moesten het ontgelden". Johan Cruyff in Voetbal Plus. "In 1974 bereikte het Nederlands elftal onder Michels de WK-finale dank zij de grote vorm van Cruyff, die tot mijn verbazing geen inzinking kende en bikkel hard spel van figuren als Neeskens, Van Hanegem, Suurbier en Rijsbergen. Die methode kreeg natuurlijk navolging in de nationale competitie en ook het ama teurvoetbal werd er flink door besmet. De excessen begonnen met de succes sen. Nederland speelde het doelmatigste voetbal van de wereld, werd in elk ge val kampioen in het uitdelen van doodschoppen en wie dit niet meteen als een juiste manier van sportbeoefening wenste toe te juichen, werd ter verantwoor ding geroepen en zo nodig in het luxe zwembad van het spelershotel gedon derd". Ben de Graaf (25 jaar voetbalverslaggever) in de Volkskrant. "In die tijd die ik nu al geblesseerd ben, heb ik mij steeds vastgehouden aan Frank Arnesen. Op hetzelfde moment dat ik bij FC Utrecht wegviel, kreeg hij die knieblessure bij Valencia. En bij Anderlecht is hij toch ook teruggekomen. Alles wat hij deed om terug te knokken, heb ik als het ware in mij opgezogen. Hem is het gelukt. Maar waarom gaat het mij dan zo moeilijk af?" Jan Monster (FC Utrecht) in het Algemeen Dagblad. Voor gezelligheid en een goed glas bier Café Restaurant ..Lyceum" HV. Corn. Krusemanstraat 13-15, Amsterdam Telefoon 020-734826 Uitgeverij Nuyenburglaan 24 -1701 AL Heerhugowaard Tel. 02207-42844* - Postbus 281 -1700 AG L?** lange rtj 5 NIF.2EL Sfeervolle Dar-öancing in hartje Amsterdam Regelmatig speciale dans muziekavonden o a Latin-American Tevens zaalverhuur voor bruiloften, party sen recepties voor reservering 020-316766 265104 PENNY BAR lange Niezei 13. Amsterdam 15

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1984 | | pagina 17