ALLERLEI Jesper Olsen. klantenbinder nr. 1 in "De Meer" gaat naar Man chester United. Een ramp voor Ajax en haar supporters! Euro pees is Ajax uitgeteld en op bou wen kun je alleen nog maar ho pen. Puur talent wordt wegge kocht en Ajax blijkt de kweek vijver voor Europa. Jesper kiest voor het pure voetbal in het voet balland bij uitstek: Engeland. Volle stadions, sensatie en span ning. Geld is dan niet eens het belangrijkste. Wat zullen we je missen, Jesper! De post: Hierbij bedank ik Dick Schoenaker voor de prachtige poster en hand tekening, die ik gekregen heb in winkelcentrum De Boogaard te Rijswijk op 26-11 -'83. Jeroen v.d. Schuur, Wallerstraat 31, Delft/////Wie heeft er interes se in een boekje met alle uitslagen en eindstanden van dit seizoen betreffende Europa? Schrijf naar P. van Zanten, Molukkenstraat 77, Amsterdam////De groeten aan iedere échte Ajacied. Ad van Trier, Biestsestraat 45, Biest-Hout- akker/////Willem Koornstra, Smidsweg 19 in Koudum zoekt op cassette of plaat de volgende liedjes: Ajax olé, olé, olé (Willy Alberti), Ajax zal 'm raken (Ed Willem Bever), Ajax is zó (Leedy Trio), Ajax is de koning van de mat (Gerry en Arnold Mühren), Ajax (Specials), Ajax, leve Ajax en Ajax wint de wereldcup (Vader Abraham)./////Jesper wens ik veel succes bij Man Utd, al had ik liever gezien, dat je bij Ajax bleef. Rob Martens, Jordaensdreef 37, Oud-Beyer- land/////Te koop gevraagd programma's, entree-kaartjes en foto's. De groetjes aan alle spelers en fans. Lex Liesemeijer, Ronerbrink 84, Emmen.11111 Groeten aan alle Ajax spelers; speciaal aan Marco, Hans en Willem (gefeliciteerd met je verjaardag). Succes voor de komende wedstrijden. Marina Dolman, Kruidenlaan 337, Tilburg./////Ik ben 13 jaar en mijn hobby's zijn voetbal, dus Ajax. De groeten aan het supertalent Jesper, Gerald en Marco. Bertil Boer, Meppel. Als gevolg van de poststaking kwam nr. 9 veel later uit dan gepland. Ook is er enorme vertraging ontstaan in de postbeantwoording en de artikelenverzen ding. Onze excuses voor Uw overlast hierdoor; ook wij hebben grote schade (financiële) hierdoor geleden. Veel hebben we nog weg kunnen krijgen via de Nederlandse Pakketdienst, die perfekt werk leverde in deze tijd. Ook de spelers- post is nu aan grote vertraging onderhevig helaas we doen ons best. De UEFA beboette Feyenoord en Tottenham Hotspur voor de rellen in Rotter dam. We spreken onze bevreemding uit over het feit, dat de Spurs veel zwaar der werden beboet. De thuisspelende club dient voor rust en orde te zorgen en 19

Clubblad De Ajacied (1997-2009) | 1983 | | pagina 21